Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még aki csak akkor kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még aki csak akkor kezd párkapcsolatba, ha érzi h neki az a bizonyos illető tényleg kell?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy kérdést: "Ti mikor mondtátok el a barátnőtöknek, hogy szeretitek? Hány hónap után?"


Hogyhogy hány hónap után? X hónapig jártak, aztán eközben szerettek egymásba? Jó ötlet "vagy működik vagy nem" alapon azonnal összejönni?


2011. dec. 12. 21:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
én legtöbbször így jöttem össze a fiúkkal... és nagyon megbántam, mert vagy az lett, hogy 1. vagy ők szerettek belém én nem 2. vagy én szerettem beléjük, ők nem! úgyhogy legközelebb tutira nem így csinálom!
2011. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
mármint a jöjjünk össze először és utána kialakul alapon!
2011. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Szerintem,nem jó,ha viszonylag hamar összejössz valakivel..előtte jobban meg kell ismerni és ha úgy érzed,ha már jobban vonz,mint a többi fiú/lány,akkor összejönni vele.

16/L

2011. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez jellemző, hogy onnan számolják a kapcsolatot, hogy első csók kb. nem tudom, az én barátom kb 2 hónapig "udvarolt", mielőtt valami lett volna. persze az is igaz, hogy bizonyos okból nem akartam tőle semmi komolyat, de végül mégis meggyőzött. szóval mondhatni, hogy igen, én úgy kezdtem bele, hogy éreztem, hogy kell nekem. :)
2011. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

Miért furcsa ez neked, nem értem...Nem mindenki halálosan szerelmesen ugrik bele egy kapcsolatba, és ez nem is baj. Kinek hogy alakul.

Én sem voltam szerelmes páromba, mikor megismerkedtünk (hogy is lettem volna??), de ettől még nem "vagy működik, vagy nem" alapon kezdtem el járni vele. Nagyon-nagyon szimpatikus volt, jól éreztem magam az első perctől kezdve a társaságában, külsőre is tetszett picit, úgyhogy szívesen randiztam vele, és utána is egyre többet akartam látni. Nem filóztam közben azon, hogy úristen, vajon egymásba szeretünk-e. Csak vele akartam lenni. Aztán kb. két hónappal később egy váratlan pillanatban rádöbbentem, hogy bizony szerelmes vagyok belé (ő hamarabb az lett). Ilyen egyszerű.

23/N

2011. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nekem azért furcsa, mert a párkapcsolatot én mindig a szerelemmel kötöm össze. Én úgy érzem h ha járnék vkivel, míg nem ismertem meg eléggé, akkor csak palira veszem. Az hogy szimpatikus, kevés alap, kell hogy ismerjem és szeressem.
2011. dec. 12. 22:03
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem eddig bevált.
2011. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kezdenék el "járni" valakivel ha szerelmes vagyok. Nem vagyok szerelmes akkor minek...
2011. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A lényegen nem változtat, ha jártok akkor szakítottok ha nem tudjátok megszeretni egymást, ha meg nem jártok akkor is ugyanúgy elfelejtitek egymást és kész. Ugyanolyan rossz, mindegy, hogy kimondjátok, hogy jártok, vagy nem.
2011. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

22:00, 23/N vagyok:


Értem a kérdésed, szóval kiegészítem a válaszom: nyilván amikor két ember találkozgatni kezd, és több időt tölt együtt, de még nem szerelmesek, túlzás azt mondani, hogy ők már párkapcsolatban vannak. Én sem mondtam addig a pillanatig szívesen ki, hogy a párommal/barátommal találkozok, vagy hogy kapcsolatban vagyok, míg szerelmes nem lettem, de hát valahol már akkor is éreztem, hogy komolyan gondoljuk, mert a kötődés az első pillanattól kezdve megvolt. Úgyhogy felesleges azon lovagolni, hogy két ember kapcsolata milyen szempontok teljesülése után lesz "hivatalos" párkapcsolat, ez tök értelmetlen.

Remélem nagyjából érthető, hogy mire próbálok rávilágítani :)

2011. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!