Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még aki csak akkor kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még aki csak akkor kezd párkapcsolatba, ha érzi h neki az a bizonyos illető tényleg kell?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy kérdést: "Ti mikor mondtátok el a barátnőtöknek, hogy szeretitek? Hány hónap után?"


Hogyhogy hány hónap után? X hónapig jártak, aztán eközben szerettek egymásba? Jó ötlet "vagy működik vagy nem" alapon azonnal összejönni?


2011. dec. 12. 21:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Még valami :D

Nyilván az az igazi párkapcsolat, ahol már a felek szeretik és ténylegesen ismerik egymást, kötődnek egymáshoz és szerelmesek. De erre a szintre eljutni azért nem kis idő, és előbb is ki "kell" azért nyilvánítani a környezeted felé, hogy te bizony már foglalt vagy, mert hát ha egy ember felé elkötelezed magad, akárcsak olyan szinten is, hogy ŐT akarod most megismerni, vele vagy mint nő/férfi, akkor mégsem vagy már teljesen egyedülálló, érted...Legalábbis én az első pillanattól kezdve komolyan vettem a kapcsolatunkat, mert tudtam, hogy nem csak a saját érzelmeimért vagyok felelős.

23/N

2011. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
mondjuk én.
2011. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ismerkedni több emberrel is lehet egyszerre szerintem. Nincs benne semmi rossz.
2011. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ezt én sem állítottam. Ez hogy jött ide?
2011. dec. 12. 22:29
 15/20 A kérdező kommentje:
Ja bocs, értem.
2011. dec. 12. 22:30
 16/20 A kérdező kommentje:
Na én úgy értettem, hogy ha nekem tetszik valaki, akkor nem csinálok másokkal semmit, de azért összejönni csak akkor jövök össze valakivel, ha rájövök, hogy ez komoly dolog. Pont mert a párkapcsolat az komoly dolog :)
2011. dec. 12. 22:33
 17/20 anonim ***** válasza:
Így vagyok én is. Bár nem tudom, lehet jobb lenne könnyebben venni, mert így nem lesz pasi akinek lesz türelme kivárni mire belé szeretek, addig meg mások elviszik előlem. :S
2011. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező fiú vagy mi?
2011. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nálam nem feltétel a szerelem a párkapcsolathoz. legyen szimpatikus, vonzzon, érezzem magam jól vele, és ismerjem már jó ideje, legyek tisztában a pozitív és negatív tulajdonságaival, és vibráljon kicsit a levegő... az exemmel is így jöttünk össze, hogy vonzott, de még nem voltam szerelmes. kb 1 hónap után zúgtam bele nagyon. 3 évet voltunk együtt. én nem is hiszek a szerelem első látásban dologban, csak olyan emberrel tudok összejönni, akit már elég jól ismerek.
2011. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
fiú vagyok
2011. dec. 12. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!