Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik még olyan igazi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan igazi, lélekből jövő, mindent kitöltő szerelem/szeretet, vagy ez manapság már eltűnőben van?

Figyelt kérdés
Nyilván fel lett téve a kérdés biztosan nagyon sokszor, de mégis kíváncsi vagyok a véleményekre. Manapság úgy veszem észre, (természetesen tisztelet a kivételnek) sokan mindent olyan gyorsan akarnak, pár év és teljesen üressé válik egy kapcsolat, nem tudnak az emberek megnyílni egymásnak... van itt olyan, aki több 10 éve van együtt a párjával, és még majdhogynem ugyan úgy, ugyan azt érzi, mint amikor megismerte?

2016. aug. 19. 19:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
..
2016. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem ilyen nem is létezett soha. Ezt a költők találták ki, hogy vegyék jobban a könyveiket..:D
2016. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de mindenhez két ember kell és persze kommunikálni kell, ha szeretik egymást. Másképp biztos, hogy nem tartható fent egy kapcsolat sem hosszútávon.
2016. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg a költők találták ki,hogy vegyék a könyveiket,meg a meseírók,romantikus regényírók.Ha létezne,akkor nem csinálnának róla annyi filmet szerintem
2016. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ilyen nem létezik, úgyis véget ér, akkor meg minek belekezdeni.

25l

2016. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én szeretném még azt hinni, hogy valóban létezik ilyen.
2016. okt. 1. 23:18
 17/28 anonim ***** válasza:
48%
Nincs sokáig azt hittem van! De ezek csak illuziók,én 20 évig hittem ezt,de pofára kellett esnem. (megcsalás)
2016. okt. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

#12 a költők verseket írnak! :D


Szerintem létez(het) ..! (...) csak, egyrészt nem mindenki passzol mindenkihez, ezt be kell látni, nem úgy " párt / társat választani " ahogy manapság szoktak !

Nem szabad megfeledkezni, az alapvető érzésekről, szeretet, tisztelet, elfogadás..

Képesnek kell lenni, a kompromisszumokra. Kioktatás helyett, okítani ' kell a másikat. Megtanulni, hogyha valamiben nem értetek egyet, attól lehet mind a kettőtöknek igaza, és valamilyen módon le kell zárni, nem pedig napokig őrködni rajta. Ha baj, van őszintén el kell mondani, ha a másik elmondja, mi nyomja a lelkét, nem behisztizni és hirtelenkedni kell, hanem átgondolni - mérlegelni - véleményt alkotni, majd normálisan közölni a másikkal. Szintén nem szabad dolgokat, sérelmeket, évekig hurcolászni magunkkal [méreg, öli a lelket.. mérgezi a kapcsolatot.]

Szépen fel kell építeni a kapcsolatot, és a bizalmat, valamint az érzéseket. Ha odafigyelünk a másikra, törődünk vele, egyre jobban elkezdünk " hozzá tartozni - össze csiszolódni " - amíg ez nem teher, hanem öröm és nem úgy érzi az ember, hogy " huu mekkora áldozatot hozok a másikért. " - henem úgy, hogy " de jó, hogy az életem része és szebbé teszi.

Ezek a dolgok viszont nem 5 perc alatt, minőségi kommunikáció nélkül jönnek meg az emberben.

Kezdetektől fogva figyelni kell erre, és hogy meg van - e ? Meg tudjátok - e teremteni a közös harmóniát.

Inkább zavaró / teher - e a másik! Vagy " felemelő érzés,, hogy van. Jól esik megnyílni neki? Jól esik, mikor megnyílik ? ( vagy nem is akarod igaziból és a " nyűgje sem érdekel " ).

Szerintem ezeken múlik! Illetve, hogy az egészet reálisan lássa az ember a köd alatt is ( Tisztában kell lenni azzal, hogy ami most a világban van, ahogy kezelik az emberek a kapcsolatokat, az az emberek jó részének nem jó { kivétel persze mindig van. } és azt is be kell tudni látni, hogy a film/ könyv nem feltétlenül fedi a valóságot! )

Nagyon fontos az is, hogy Ne akard megváltoztatni a másikat!!!

Normál esetben, a csiszólódás alatt, ahogy egy pár lesztek, " mind két félnek változni " kell " annyit, hogy összeálljon a kép és működjön, de még teher ne legyen.

2016. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nagyon jól leírtad. Köszi! :)
2016. okt. 23. 16:24
 20/28 anonim ***** válasza:
35%
Létezik de legtöbbször viszonzatlan.
2016. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!