Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik az erősebb Szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az erősebb Szerelem vagy Szeretet?

Figyelt kérdés
Szerelemből lesz a szeretet? meddig tart igazán a szerelem? honnan tudja az ember ha már nem szerelmes? és ha valakit szeretünk ugy érezzük h mér nem és egy mésikkal össze jön akkor rá hön utközbe h az előzőt szereti?? lehet h buta kérdések de most ez jutott eszember 23/F

2016. aug. 18. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
A szeretet erősebb, tisztább érzelem mint a szerelem. A szerelem minden esetben elmúlik maximum két év után.
2016. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ebből tudodja az ember ha már nen szerelmes? azért is kérdezem mert szét fogunk menni barátnőmmel mert h ő már nem szerelmes és h elege lett és egyedül akar lenni meg h neki idő kell .. de csak 2 hét mulva tudok elköltőzni tőle. nár nem tudom h mit csináljak nem akar sehova el menni velem azt mondta h ne is csináljak semmit h magátol akar rájönni de gondolom addig nem tud mig ott vagyok vagy is tudja???????
2016. aug. 18. 13:59
 3/7 A kérdező kommentje:
ő 17/L lesz szeptemberbe én.. 22/F vagyok
2016. aug. 18. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szakítani akar, meg ez az "idő kell" az mindig azt jelenti hogy már nem szeret. Ráadásul fiatal még egy ilyen kapcsolathoz. Te mennyi vagy? 22 vagy 23? Ő 17, tehát 5 vagy 6 év van köztetek. Ez még sok. Neki nincs még kiforrott személyisége és ebben a korban azt sem tudják már mit akarnak. És igaza van az elsőnek: A szeretet az erősebb. Sokan azért mennek szét mert elmúlik a "láng" és mivel nem alakult ki szeretet így lelépnek mint ahogy a te barátnőd is. Én exem majdnem 8 év után lépett le. Jött egy új srác, jött az az újdonság érzés neki és elhagyott. Meg is mondta egyszer amikor megjegyeztem hogy én nem csak a párja hanem a barátja is vagyok, erre azt mondta: "te csak a pasim vagy". Erre figyelj legközelebb, hogy alakuljon ki szeretet és barátság is, mivel a szerelem hanem is tűnik el, kicsit megkopik és ha elmúlik és nincs helyette más,hoppon marad az ember. Bocsi a hosszúságért.
2016. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szerelem nem alakul át szeretetté, ez marhaság. A szerelem szeretet nélkül csak fellángolás, testi vágy, a szereteten alapuló szerelem erős, szeretni viszont nem csak a párunkat szeretjük, sokféleképpen szeretünk.

Egyébként olvasd el ezt:

[link]

2016. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szerelem valóban rövidebb ideig tart, mint a szeretet, de az alatt a rövid idő alatt sokkal erősebb, intenzívebb. A szerelem miatt az ember nem ritkán rúg fel barátságokat, kerül szemben a családjával is...
2016. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de hisz barátok is voltunk.. de talán igy jobb lesz:(
2016. aug. 18. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!