Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írnád le a szerelmet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írnád le a szerelmet? Mit érzel?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit. Sajnos van valakije, de valamiért nagyon fontos lett, és minden hozzám közelálló személy megkérdezte, hogy "ennyire szerelmes vagy?" Örök visszatérő kérdés az életemben hogy honnan tudom, ha igen, de most hogy itt ez a nő, sokkal jobban érdekel. Sokszor éreztem hogy talán az vagyok, de sosem volt igazi azt hiszem. Mit kellene érezni? Honnan tudom, hogy tényleg ő az? Ti mit éreztek ilyenkor?

2016. aug. 14. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak rágondolsz, megdobban a szíved, ha meglátod. Kicsit zavarba is jössz...
2016. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom leírni. Amúgy a szerelem nem egy érzés vagy érzelem. Legalábbis számomra.
2016. aug. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szerelem olyan, mint az agyvérzés.
2016. aug. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Mekkora hülyének kell lenni ahhoz, hogy még annyit se tudjon valaki hogy mikor szerelmes..... Te jó ég!
2016. aug. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érzelmi hullámvasút, átmenetek nélkül. Hol a fellegekben jársz és boldogság van, hol a pokolban és csak üresség.
2016. aug. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
rá gondolsz lefekvés előtt és ő az első gondolatod mikor fel kellsz de ha meg éjszaka sem tudsz aludni arra gondolsz milyen lehet vele, ha ott lenne melletted. Őt látod a tökéletes nőnek, a hangjat, az alakjat, a mosolyát, a haját, a nézését, egyszerűen nem latsz benne hibat. És ez csak egy a sok közul h mit jelenthet szamodra a szerelem.
2016. aug. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
itt az armageddon, világégés, minden pusztul, de az ő karjában biztonságban érzed magad.
2016. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!