Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit javasoltok? Mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit javasoltok? Mi az ötletetek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 évesek leszünk 1 hónap múlva (tudom nem olyan sok idő) de szeretném valami maradandóval meglepni! És az a legnagyobb baj, hogy nem tudom mivel... Nem szereti, sőt egyenesen rühelli ha "anyagias" dolgokkal lepem meg, romantikus alkat vagyok ( lehet, hogy gáz, vagy nem) de sok dolgot előttem amit szeret, és egyszerűen nem jutok 1-ről a 2-re magamban, szeretnék valami teljesen maradandót adni neki! Ami tényleg odab@asz! Nem, nem kérem még meg a kezét stb... lányok ti ilyenkor mire vágynátok, mik az elképzelésetek? pls segítsetek ötletekkel

2016. aug. 11. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Az összes évfordulónkat valamilyen élménnyel ünnepeltük meg. Vacsora, hajókázás, egésznapos termálfürdő, kirándulás, stb.


Az emlékek megmaradnak, a tárgyi ajándék valóban anyagias hülyeség. Egy csokor virág vagy egy üveg pezsgő oké, de ennyi

2016. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 egyetertek vele. Kozos program szupi otlet. Kirandulas,vacsi ,stb.
2016. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is az élményeket szeretem, arra lehet emlékezni..semmi tárgyi dolgot ne vegyél, csak virágot és vidd el valahova, ahol szeret, ha erdőben szeret kirándulni oda, ha a fürdőket szereti oda. Persze valami szép helyre, esetleg este egy közös vacsora egy hangulatos helyen még belefér.
2016. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is az élményekre szavazok.


de az os jó, ha valami különlegessel leped meg, amiről tudod, hogy érdekes neki.


egy új hangszer, könyv, vagy ízesített dohány, ha csavar.


én a fehérneműnek is örülök, ha bejön, bár ez kockázatos. ha ilyesmire adod a fejed, mindenképp kényelmes és lenge legyen. parfümmel ugyanez a helyzet. ha valami nem mindennapi illat, jó ötlet lehet. virágból meg miért ne vehetnél cserepest, vagy valami aranyos kis fát, bonsai-t. teának is örülnék, ami különleges és nem próbáltam még.


fényképeket is nyomtattathatsz.

2016. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is az élmény a legjobb! :) Csak olyan legyen, aminek tényleg örül. Ha melléfogsz, jön a "nem is ismersz engem...". :)

Én örülnék még virágnak és szép dolog a közös emlékekről egy vászonkép vagy több képkeretes montázs a falra. :)

2016. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A volt férjemet az egyik házassági évfordulónkra én oda vittem vissza, ahol megismerkedtünk. :) Élveztük nagyon. :)
2016. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!