Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik kapcsolatban éltek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kapcsolatban éltek, hogy intézitek el a fizetést, ha mentek valamerre?

Figyelt kérdés

Nők: hagyjátok, hogy mindig a párotok hívjon meg titeket, vagy felesbe fizettek, vagy néha ti is meghívjátok a párotokat erre-arra? (étterem, strand, mozi, nyaralás, stb...)

Egyszer egy női ismerősöm mondta, hogy ő ugyan nem fizet soha a pasi helyett, mert az a pasi dolga. Ti mit gondoltok erről?



2016. jún. 7. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Akiben ez a kérdés felmerül, az nem felnőtt! Nagyjából felesben! Benzinpénzt nyilván nem kérek el tőle, de minden másban kb. fele-fele.


Megalázó??

Azt a büdös k.... mindenit!!!!!!!!!!!

2016. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mikor összejöttünk hol ő fizetett, hol én, de többször ő. Én tanultam ekkor, ő dolgozott. Most már van egy gyerekünk. Hol én fizetek, hol ő. Külföldön dolgozik, kap forint, illetve euro fizetést is. A forintot nekem adja+a gyesem, az euro az övé. A rezsit stbt én fizetem.
2016. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyszer ő fizet, egyszer én, nagyjából. Többször fizet ő mondjuk.. én nem akarom, de ragaszkodik hozzá, mert ő dolgozik, én diák vagyok.
2016. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyszer egyikünk hív meg, egyszer másikunk. Ha egyikünk meg van szorulva (mindkettőnkkel előfordult már), akkor a másik többször fizet.


26N

2016. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig én fizetek, nekem így a legkényelmesebb. Viszont a párom meg többször fizeti be a csekkeket, nagyjából egyenlő arányban költhetünk, de ha mégsem, az sem baj. Nem szarrágóskodunk ilyesmin.
2016. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!