Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, tökéletes testű nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tökéletes testű nőt mennyi idő után szoktatok "megunni" szexuálisan egy kapcsolatban? Ha nehéz természettel párosul, az számotokra mennyire kiábrándito?

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nehéz természetű nővel össze se jönnék.
2016. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit értesz nehéz természet alatt. Ha például azt, hogy sértődős, lobbanékony, akkor el tudnám viselni, ha alapjába véve jóindulatú és intelligens, mélyérzésű nő lenne. Ha szerelmes lennék belé, akkor nem unnám meg sosem.
2016. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kevés a "tökéletes test", ha a természete rettenetes. De mit jelent a tökéletes test? A férjemnek az enyém, az pedig másnak nem biztos, hogy tetszik. Ő egyébként öt év alatt se unt meg még engem ;)
2016. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
csapkodja az ajtot, ordibál, veszekszik, aproságokon kiakad, gyorsan felmérgesedik kis dolgokon, önző
2016. jún. 3. 16:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet a legszebb no a vilagon, ha igy viselkedik messzire elkerulom. Persze a kinezet is fontos de ha valaki ennyire hulye azt nem kompenzalja semmi.
2016. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az önzőség kizáró ok.

Önző nő még egy éjszakára se kellene :S

2016. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért én elviselném,mert egymásba test sokat megér,mert egy bálnával nem tudnék együttélni!
2016. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hisztis piicsa nem kell. Nem tudok velük mit kezdeni.
2016. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 RRR ***** válasza:

le se kezdem

minek?

2016. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Titusztitusz ***** válasza:
Amennyiben az illető hölgynek VALÓBAN "tökéletes teste van", úgy én elég sokmindent el tudok nézni egy ilyen nőnek...Még egy "nehéz természetet" is...Persze azért csak egy bizonyos határig...Meghát az ilyen nőt én SOHASEM szoktam/tudom megunni...De tényleg szó szerint értve a dolgot...
2016. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!