Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik kapcsolatban éltek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kapcsolatban éltek, hogy intézitek el a fizetést, ha mentek valamerre?

Figyelt kérdés

Nők: hagyjátok, hogy mindig a párotok hívjon meg titeket, vagy felesbe fizettek, vagy néha ti is meghívjátok a párotokat erre-arra? (étterem, strand, mozi, nyaralás, stb...)

Egyszer egy női ismerősöm mondta, hogy ő ugyan nem fizet soha a pasi helyett, mert az a pasi dolga. Ti mit gondoltok erről?



2016. jún. 7. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nálunk van úgy van, hogy egyszer ő, egyszer én. Mikor hogy.:)
2016. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt élünk, akkor a rezsit megosztjuk, a kajának is van egy minimális közös kasszája a főtt ételek miatt, emellett mindenki vehet, amit szeret.

Nőként soha nem gondoltam, hogy a pasik kell fizessen mindent, sőt még a kozmetikát és sportolást is mindig én fizetem magamnak.

2016. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én mindig fizettem a felét. Pedig volt olyan kapcsolatom, ahol én 120-at kerestem a pasi meg 450-et. Nem akart gavallér lenni én meg nem akartam élősködni.

A jelenlegi párommal (már a férjem) egyenlő anyagi viszonyok mellett is felesben ment minden, ma már közös a számlánk.

2016. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Hol én fizetek, hol a férjem (külön kasszán vagyunk). Ha étteremben vagyunk, ott nem szereti, ha én fizetek, de amúgy általában ez úgy zajlik, hogy az fizet, aki előbb megtalálja a pénztárcáját :D

Nem fillérezünk, de kb tök ugyanannyit költünk egymásra. Nem fogok ellenállni, ha meg akar valamire hívni, de csak ha tudom viszonozni, általában inkább szeretem magamnak állni a dolgokat, egész életemben így volt.

2016. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Általában ő fizet.Néha én.És néha meglepem dolgokkal, ahogy ő is engem.Korábbi kapcsolataimban feleztünk,illetve közös kasszán voltunk.
2016. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi megosztjuk a fizetést. Pl. moziban én veszem a jegyeket, ő a kaját, vagy fordítva, épp ki hogy áll jobban pénzzel. Azzal sem volt soha gondom ha neki nem telt akkor épp egy koncert - fesztiváljegyre, gondolkodás nélkül megvettem, cserébe fizette az utazást pl. Sosem vártam el hogy meghívjon a párom bármire is, hülyén is érezném magam ha mindig ő fizetne. :)

25/N

2016. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk én akarok nagyon valahova elmenni, és a párom csak elkísér, akkor nyilván én fizetek, ha fordítva, akkor ő. Ha pedig mindketten akarunk menni, akkor az, akinek több pénze van. Többet fizet a barátom, mert többszörösét keresi az enyémnek, de én is beleteszem, amit tudok. Egyikünk sem szeret filléreskedni. :)
2016. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs munkám, mert tanulok, szóval egyelőre ő fizet. De ha nekem is van valamennyim, mindig odaadom neki, amit általában nem fogad el.
2016. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nálunk a barátom dolgozik, én diák vagyok. Ha megyünk valamerre, felezünk. Néha meg hív fagyira, meg italra. De pl. múltkor mentünk étterembe, akkor is feleztünk.....Meg ha megyünk valamerre és ő fizet, utána odanyújtom neki a felét, és el fogadja mindig, nincs az hogy hagyjam majd ő. Nekem ez rossz, mert ő még 10 évvel idősebb is nálam, és nyílván nem akarok mindent vele fizettetni, ha megyünk valamerre, de sokszor olyan megalázó, hogy még egy vacsorára sem hív meg (kb. évente egyszer megyünk étterembe).
2016. jún. 7. 14:45
 10/15 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Én minden alkalommal fel szoktam ajánlani, hogy állom a felét, vagy meghívom, de az esetek nagy részében párom nem engedi, hogy fizessek. Persze, előfordul, hogy neki nincs pénze, de ezt szokta közölni, és ilyenkor már előre mondom neki, hogy nem baj, akkor is megyünk, én fizetem. Aztán van ugyanez fordított esetben is, ha épp nekem nincs keretem a szórakozásra. Szóval, mi ebből nem igazán csinálunk ügyet.
2016. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!