Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyenek az esélyeim ennél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az esélyeim ennél a nőnél? (nem vagyok jó a női jelek megfejtésében)

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm , én totál belé szerettem, de mivel egy helyen dolgozunk, nem akarom lerohanni. Az egész úgy kezdődött, hogy írt egy verset, én pedig tök véletlenül elolvastam, és nagyon tetszett, persze ezt ő nem látta. Majd odajött hozzá egy másik kollégánk egy férfi, és próbált udvarolni neki, kérte hogy mutassa meg neki, milyen verset írt, de a lány nem mutatta meg inkább lerázta a csávót. Majd én csak úgy mellékesen megjegyeztem, hogy én láttam a verset, a lány ezen elmosolyodott, és csak annyit mondott:"ügyes vagy". Azonban később amikor összefutottunk megmondtam neki h nagyon profi verse van, egy költő veszett el benne. Látszólag hidegen hagyta a dicséretem, de aztán pár héttel később maga jött oda, hogy megmutassa, milyen új verset írt. Egyébként én is írok verseket, de ezt csak később árultam el neki, szemlátomást örült neki, h hasonlítunk ebben. Azóta ha éppen van egy kis szünet a munkában, sokszor megesik, hogy azzal szórakoztatjuk egymást, h verseket írunk. Van egy notesze és abba írunk felváltva, hol ő, hol én, és közben hatalmasakat nevetünk. Szóval ez a versírás összehoz minket. Na persze azért nem ilyen egyszerű a dolog, mer vannak olyan napok, h rám se hederít, vagy csak ilyen távolságtartóan váltunk pár szót. Aztán másik nap megint ő keresi a társaságom, mosolyog, mélyen a szemembe néz, szóval teljesen kiszámíthatatlan. Ha nagyobb társaságban vagyunk, mindig sokkal visszafogottabb, olyankor néha észre sem vesz. Míg amikor kettesben vagyunk teljesen más, olyankor nagyon boldog és vidám, szeret velem lenni, általában ő szorgalmazza, meg utalgat rá, hogy az éppen következő szünetben menjünk verseket írni. Sajnos elég rossz vagyok az ilyen női jelek leolvasásában, de azt biztosan érzem, hogy kedvel. Ezért kérdezem, hogy ezek alapján milyenek az esélyeim ,avagy mit kéne tennem, hogy meghódítsam?

2016. ápr. 26. 18:51
 1/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Hívd el randizni. Mondjuk ha nemet mond, akkor gáz van, mert utána biztosan távolságtartóbb lesz. De simán lehet, hogy igent mond, egy próbát lehet megér, neked kell mérlegelned.
2016. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont azt tervezem, h elhívom, épp ezért lenne jó, ha tudnám ,milyenek az esélyeim. Ezek alapján amit leírtam, mit gondoltok?
2016. ápr. 26. 19:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha elhívod és nemet mond és közeli kolléganőd akkor utána azért kicsit kimértebb lesz a kapcsolatotok. Viszont ez még mindig jobb mintha meg se próbálod.


Szerintem jók az esélyeid, ha már meg tudod nevettetni az fél siker. Majd írd meg hogy mi lett. :)

2016. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Versben kérj randit tőle!😄 Szerintem tök jó lenne!Amúgy szerintem esélyes a dolog!:) Sok szerencsét!;)
2016. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Ez mindenképpen jó dolog, de nem feltétlenül jelent bármit is. Soha, semmiből nem tudhatod biztosan, hogy tetszel-e egy nőnek vagy nem.
2016. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez tökjó!

Szerintem is lépj valamit hamarosan, én témába vágó randira hívnám el a helyedben. Ha Budapesten élsz, biztos van sok költészettel, irodalommal foglalkozó esemény, ami nem feltétlenül csak valami ős-BTK-ásnak érdekes. Így nem is feltétlenül kellene "randi"-nak nevezni, nekem lányként így jobban tetszene.

De amit valaki írt, hogy "vallj szerelmet" a közös füzetben, az nagyon filmszerűen tökéletes lenne - csak persze kockázatos is.

Sok sikert!


25N

2016. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van esély szerintem! Lehet azért viselkedik néha furán, mert ő sem tudja, hogy te mit érzel.

Hívd el! Remélem sikered lesz:)

2016. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Esetleg ajánld fel neki, hogy menjetek el egy felolvasó estre, vagy könyvbemutatóra.
2016. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó amit a 4 es mond, hívd versben randira!
2016. ápr. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jók a fogaid, ööö az esélyeid, Laci.

Én azt mondom, hajrá.

Carpe diem!

2016. ápr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!