Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis milyen esélyeim lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis milyen esélyeim lehetnek egy aránylag normális lányhoz?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok, Budapestről. 193 cm magas, normál testalkat. Tiniként sokan kifejezetten helyesnek mondtak, manapság már nem annyira érzem ezeket a visszajelzéseke, talán mert kicsit már megemberesedte, férfiasodtam, más világ. De kicsit híztam is (nem vészesen).

Az átlagnál értelmesebb vagyok, jól lehet velem beszélgetni mindenféle témáról. Humorom is van, sokan ezért kedveltek/kedvelnek. Időnként járok társaságba is, de nem sok barátom van.

Nem vagyok egyszerű eset, de szerintem vészes se. Sokszor úgy érzem magamnak való figura vagyok, de kívülről ez nem mindig látszik, sőt.

Nagy hibám, hogy lusta vagyok, nem találtam soha a helyem se. Ezért nem vagyok valami képzett, egy érettségim és egy vagyonőri végzettségem van. Szüleimmel élek, egyelőre.

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen lányoknál lenne így esélyem? Nincsenek nagy elvárásaim, azt elmondhatom. Külsőt tekintve legyen ápolt, nőies. És mondjuk hogy a testtömeg-indexe ne haladja meg az enyémet. Amúgy is a kisugárzás, az egész lénye fog meg valakiben.

Nem igazán találok senkit, kicsi az önbizalmam, úgy érzem nem adhatom önmagam, mindig szerepeket kell játszani..



2015. szept. 25. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

A te korosztályod vagyok. Abból, amit mondani fogok, az fog neked lejönni, hogy a pénzre megyek, én viszont nem így látom. Egyszerűen ebben a korban egy "aránylag norális" nő már elkezdi azt nézni, hogy milyen kilátásai vannak egy férfival, mivel abban a korban jár már az ember, hogy éveket elpazarolni már se türelme se ideje nincsen. Részemről a "lusta vagyok", "nem találtam sose a helyem", "nem vagyok képzett", "szüleimmel élek", az "Nem" dobozba tenne téged.


Ha azt nézem, hogy pár éven belül "illő" lenne családot alapítani, otthont teremteni, akkor mindegy hogy nézel ki, milyen humorod van, amíg nem léptél túl a kamaszos, "nem találom a helyem" "lusta vagyok" stb életmódon. Ez úgy 20-22 éves korig még hagyján, de utána...

2015. szept. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyjából én is erre gondoltam, de köszi hogy leírtad, mert külső véleményekre is kíváncsi vagyok.

Ez van sajnos, én mindig is birkóztam az élettel, de próbálkozom.

2015. szept. 25. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem jó esélyed, átlagos, reálisan gondolkodó srácnak tűnsz, aki tisztában van az erősségeivel és a hibáival is. Az önbizalmadon kellene erősíteni. Én már 30 vagyok, de soha nem néztem, kinek milyen egzisztenciája, mennyi pénze van, mit ért el az életben (mondjuk lehet ezért nincs most senkim), az exeimnek nálamnál kevesebb végzettsége volt, és nem volt kimagasló a keresetük sem. Nem ezen múlik, hogy kivel lehet tervezni, vagy kivel nem, inkább a személyiségen. ha tanulsz, vagy "többre" akarod vinni, azt magadért tedd, mások álmait ne kergesd.
2015. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A leirtakbol nezve nem lenne semmi gond, ha azt irtad volna, hogy vannak terveid es celjaid es kuzdesz ertuk. Akar karrier temamban, akar hobbiban.


En ezt keresem elsosorban egy ferfiban. Hogy lassam rajta, hogy egyedul is tesz az almaiert és kuzd. Mivel en is ilyen vagyok.


Jo hir, hogy meg siman valtoztathatsz.


26/N

2015. szept. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hobbim: szeretek utazgatni, szeretnék sok helyre eljutni. Ez nem túl eredeti, tudom. De érdekes.

Na meg szeretek új dolgokat kipróbálni, új impulzusokat, tapasztalatokat szerezni. Nyitott személyiség vagyok.

2015. szept. 25. 16:26
 6/7 anonim ***** válasza:
A lusta vagyok, nem találom a helyem rész elég lelombozó, de biztos van olyan, aki ezt tolerálja, úgyhogy ne add fel.
2015. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jól nézel ki, lehet esélyed egy normális lányra. Szingli lányoknál viszont nem érdemes próbálkoznod, csak mástól nyúlhatod le. 18 év felett ugyanis minden normális lány folyamatosan foglalt.
2015. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!