Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem lesz igy normalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz igy normalis kapcsolatom? 18L

Figyelt kérdés

Azt tudni kell rolam,hogy még nem volt kapcsolatom. Egy ideje a legtobb pasitol, sőt nőtől is azt hallom hogy a megcsalas termeszetes sokaknak , titokban csinaljak, noha elvileg szeretik a parjukat!

Eddig mindig az volt bennem,hogy nemsokara en is szeretnék egy kapcsolatot es minden happy lesz... annyira elkeseredtem. Es még talan kiszurni sem tudom, hogy kesobb ki lesz hutlen, mert sok hutlen ugy kezdi, hogy ő nagyon szerelmes es orokke huseges lesz!

Az a legtobbjuk indoka hogy foleg a pasiknak osztonuk hogy kb.mindenkit m*gdugjanak... emiatt valahogy picit undorodom a pasik nagy reszetol.

Tudom,hogy van kivetel, de ezt szinte lehetetlen megallapitani mert szinte mindenki jofiukent kezdi. Felek belekezdeni ismerkedesbe is. Veletek volt ilyen? Mit tegyek?



2015. szept. 24. 19:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Mi ez a sok siránkozó nő itt mostanában?:D

A végén beelőzitek a fiúkat.:)

2015. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ez egy valos problema,nem sirankozas. Sirankozas az lenne ha ilyeneket irnék: "Jaj ronda vagyok soha nem lesz pasim, meg akarom olni magam,mindenki szemet".

Amit irtam az teny, es egyszeru kerdesek, velemenykeres.

2015. szept. 24. 19:22
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Valóban sok a megcsalás manapság, de nehogy azt hidd,hogy régebben nem volt,csak nem derült ki.

Mások voltak a társadalmi elvárások, sokan akkor is kitartottak a másik mellett,amikor már nem kellett volna.

Régen volt anya,apa,férfi,nő kép,családmodell a gyerekek előtt, ma már a sok válás, szakítás miatt ez nincs így.

Sokaknak fogalmuk sincs, hogyan kellene viselkedni egy párkapcsolatban.

Mindegy,ez a téma nagyon messzire visz...

A megcsalás nem olyan nagy dolog.

Ja,persze.

Mondja ezt az,aki megcsaló maga is.

Nyugodj meg kérlek :)

Ismerkedj nyugodtan, ha olyan palit találsz,aki tényleg szeret, az normális esetben nem fog megcsalni.

2015. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ha nem ismered jól, nem tudhatod előre ki az aki tényleg nem csalna meg és ki az aki csak mondja, de az tartsa benned a reményt, hogy vannak hűséges típusok

keress olyat, aki megbízható

2015. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Nem, nem lesz, mert:


1 - nem is akarsz, csak látod, hogy mindenki másnak is van és nem akarsz kilógni

2 - éretlen vagy egy párkapcsolathoz (rettegsz a semmitől)

3 - normális férfit nem vonz az ilyen attitűd

4 - egy kapcsolatod se volt, de már most elkönyvelsz minden férfit egy agyatlan ßaszógépnek

5 - kreténektől fogadsz el tanácsot, így te magad is hülye leszel


Nnnna, kielégítő volt a válaszom m'lady?

2015. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Egy ideig ez engem is zavart, mert annyit olvastam róla, hogy hányan csalják meg a párjukat, hogy szinte már azt hittem mindenki csinálja, de ha tényleg szeret téged akkor nem fog megcsalni

Én sosem lennék képes ilyesmire, rohadtul szégyelleném magamat

22/f

2015. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ugyanígy volt a volt párom is. Fiatalként még abszolút hűséges volt, egy emberrel akarta leélni az életét (velem), aztán nő létére mégis ő lépett félre sok évvel később. De eleinte ő sem így akarta. Én azt látom, hogy ami ma biztos, az évekkel később változhat, sosem lehet tudni, ki- mikor kattan meg, vagy lesz elege a körülményeiből. Sajnos még magunkkal kapcsolatosan is érhetnek meglepetések. És nagyon sok szerencse kell, hogy egy jó társra lehessen szert tenni, akivel megvan a közös hullámhossz.
2015. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Koszonom azoknak a valaszat, akik nem kritizaltak es ertelmes dolgokat mondtak!! :)

#5 Latom itt is van egynehany agyatlan, akiknek nincs jobb dolguk mint egy tapasztalatlan lanyt kifigurazni. Hol irtam en hogy minden pasi ilyen?? Azt irtam hogy van kivetel, de iszonyat nehez megtalalni, ha egyaltalan egyszer megtalalom. Es megjegyzem, azt is utana irtam, hogy sok no is ilyen!! de ne zavarjon.....

Evek ota latom hogy van kapcsolata a baratnoimnek, ha annyira nem akartam volna kilogni a sorbol, mar reg lenne pasim.

Az lehet igaz,hogy nem vagyok kesz egy kapcsolatra,nem is irtam higy holnap akarok baratot.

Ugy birom hogy itt tapasztalatot sem lehet hallgatni anelkul hogy valaki "belemkotne".


A tobbinek nagyon szepen koszonom!!!! Megnyugodtam:)

2015. szept. 24. 19:49
 9/19 anonim ***** válasza:
Ahogy te is a kivételek közé sorolod magad, engedd meg, hogy mások is oda sorolhassák magukat. :) Nem mindenki csalja meg a párját, nemes egyszerűségnél fogva, mert alkatilag nem olyan beállítottságú, másodsorban, mert használja az eszét is a szíve mellett > Ha valakit szeretek, miért kéne más? Azért vannak, akik ezt követik. ;)
2015. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Na most mégegyszer: Hol irtam en, hogy kivetel nelkul mindenki megcsalja a parjat? Sehol. Az,hogy azt irtam nehez ezt a kivetelt megtalalni,nem jelenti azt,hogy nincs kivetel :)

De köszönöm.

2015. szept. 24. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!