Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem lesz igy normalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz igy normalis kapcsolatom? 18L

Figyelt kérdés

Azt tudni kell rolam,hogy még nem volt kapcsolatom. Egy ideje a legtobb pasitol, sőt nőtől is azt hallom hogy a megcsalas termeszetes sokaknak , titokban csinaljak, noha elvileg szeretik a parjukat!

Eddig mindig az volt bennem,hogy nemsokara en is szeretnék egy kapcsolatot es minden happy lesz... annyira elkeseredtem. Es még talan kiszurni sem tudom, hogy kesobb ki lesz hutlen, mert sok hutlen ugy kezdi, hogy ő nagyon szerelmes es orokke huseges lesz!

Az a legtobbjuk indoka hogy foleg a pasiknak osztonuk hogy kb.mindenkit m*gdugjanak... emiatt valahogy picit undorodom a pasik nagy reszetol.

Tudom,hogy van kivetel, de ezt szinte lehetetlen megallapitani mert szinte mindenki jofiukent kezdi. Felek belekezdeni ismerkedesbe is. Veletek volt ilyen? Mit tegyek?



2015. szept. 24. 19:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

most nem azért, de minden jó dolog sülhet el balul, azért születtél meg, h megtapasztald a jót is és a rosszat is. :)

az a titok talán, h nem ész nélkül kell csinálni a dolgokat, az ilyen helyi menő srácok általában mindig csalják a bnőjüket, de a legjobb, ha fizetsz vmi srácnak egy italt, h beszélgessen el az aktuális barátoddal, h mit mond a hátad mögött rólad. :D sok szépet hallottam már a csajok háta mögött, amiket én nem mondtam volna olyan csajról, akit szeretek

2015. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Huuuh ez nagyon jo tanacs,koszonom szepen!!!! ;) Azt hiszem sehogysem tudom majd kivedeni a csalodasokat, mindenki megtapasztalja,en is meg fogom.

Igazan sokat segitettetek! ;)

2015. szept. 24. 20:15
 13/19 anonim ***** válasza:

7-es vagyok: Remélem nem vetted kioktatásnak amiket írtam. Az a baj, hogy a megcsalás lehet következmény is. Félhetünk ettől, hogy bekövetkezik, de vannak előzmények, és nem feltétlenül arról van szó, hogy az illetőnek más tetszik meg. Attól, hogy valaki soha nem tenne veled ilyet, lehet "normális", de egyúttal alkalmatlan is melléd. Hogy jöttök ki, ragaszkodtok-e egymáshoz? Ezek a legfontosabb dolgok.


A kapcsolatnak kéne olyan jónak lennie két ember között, hogy eszébe sem jut ilyen egyiknek sem, mert olyan jól érzik magukat egymással. Ezeket sajnos tapasztalatból mondom.

2015. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, de szerzel még pár tapasztalatot, megismersz még pár embertípust, és rá fogsz jönni, hogy ha mindent túl racionálisan közelítesz meg, akkor sok jó dologból kimaradsz. Nem minden fekete-fehér, a megcsalás sem, ahogy előttem írták sokszor vannak okai és előzményei. Persze bármikor megvan rá az esély, és sérülhetsz, de ez ellen nem lehet mit tenni, kell, hogy legyen egy kis hited a kapcsolatokban.
2015. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

ha jó a kapcsolat, akkor is meg fogja csalni a párját, akit hajt a farka/puncija, hűségre inkább születni kell, meg kell egy olyan dolog az emberbe, h tudom, h szarul esik a másiknak, ha átb**szák, mert ha ő csinálná ezt velem, akkor nekem is szarul esne. Ezt nem tudják az emberek.

Nézzétek meg, h azok vannak legjobban kiakadva, h megcsalta őket a párjuk, akik folyamatosan csalták előtte. :DD Amikor fordul a kocka, akkor már felmegy a pumpa bennük, vicces ám. :D

2015. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%

Én azt gondolom, hogy aki megkapja a párkapcsolatában amire vágyik, az nemigen csalja meg a másikat! Na jó, van olyan eset, hogy nagyon ki akar próbálni valami mást, és belemegy egy egyéjszakásba. Én ezt elnézném a pasimnak, ha megtudnám, de inkább meg se tudjam. ;)

Azt mondom, csak lazán, és bízz magadban, mert ez adja a legfőbb erőt!

2015. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 b95 ***** válasza:

Hát, én szerintem rossz helyen keresel, vagy csak rossz emberekkel próbálkozol.


Egyébként érdekes, mert engem meg a csajok kerülnek el messziről, és kissé hajlamos vagyok azt hinni néha, mint amit te is leírtál, csak fordítva, azaz megfordított nemekkel.


Egyébként ha lenne csajom, és tényleg szimpatikus lenne, és úgy gondolnám, hogy vele lehet hosszabb távon is tervezgetni, akkor eszembe nem jutna megcsalni őt, mivel nem akarnék neki fájdalmat okozni, titokban viszont nem tudnám sokáig tartani, mert azt meg én nem bírnám elviselni.


Ha olyan csajjal hozna össze a sors, akiről egy idő után kiderülne, hogy nem az esetem, akkor meg előbb tőle szakítanék, és után mennék más csajok után.


Mondjuk konkrét példa egyikre se volt, mivel nem nagyon volt nekem se párom - de ezen így többször is elgondolkodtam, és mindig kb. erre az eredményekre jutottam, amiket fentebb írtam.


20/F

2015. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Jobb, ha beletörődsz: VANNAK normális férfiak!

Ez a "tök természetes, hogy megcsalnak" csak buta mentegetőzés azoktól, akik gyávák szembenézni a saját tetteikkel.

2015. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha mindent megadsz, akkor tutira nem fog félremenni. Persze igazi pasiban gondolkodj! Ne a kis nyikhaj 30 alatti nyomorékokra figyelj!
2015. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!