Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó esélyeim vannak komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó esélyeim vannak komoly párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Békés, nyugodt, stabil férfi vagyok. Most leszek 24 éves. Általában jó kedvem van, nem igazán lehet kihozni a sodromból, a nehéz helyzetekben is megőrzöm a hidegvéremet, elég fanyar humorom van. Nem vagyok túl aktív, inkább olyan passzívan szociális, jól kijövök az emberekkel ,de ha úgy alakul, egyedül is jól elvagyok. Alapvetően viccesen fogom fel a dolgokat, de bizonyos esetekben komoly is tudok lenni, az egyetemet pl. elég komolyan veszem, mert azzal céljaim vannak, illetve ha lenne egy párom, őt is komolyan venném.

Szeretnék egy komoly párkapcsolatot, mert az olyan jó lenne, ha lenne mellettem egy lány, akivel együtt sok programot csinálhatnánk, meg jól érezhetnénk magunkat együtt, jókat nevetnénk, utazgatnánk, filmeket néznénk, kirándulnánk, jókat ennénk innánk élveznénk az életet.



2015. nov. 18. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
-1 pont mert mások megerősítésére vársz a helyett hogy cselekednél.Amúgy ja.
2015. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó parti lehetsz :) Kb hasonló nyugis csaj illene hozzád,nem olyan akinek mindig viszket a feneke,hogy bulizni menjen mondjuk.
2015. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok (voltam, 20 éves koromban akkor lett egy olyan csajom aki megváltoztatott bennem ezt azt és már nem igaz rám amit írtál) szóval erre azért figyelj,szerintem te is így leszel!
2015. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3-as mivel, mit és hogyan változtatott meg benned a csaj?
2015. dec. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kérdező: komoly párkapcsolatra mindenkinek jók az esélyei, aki akar kapcsolatot és tesz is érte. ez nem függ a személyiségjegyeidtől, amik egyébknt elég jóknak tűnnek a leírásod alapján. viszont remélem, hogy nem csak te tartod magad ilyennek, mert az is könnyen lehet, hogy az ismerőseid teljesen máshogy ismernek és jót nevetnek rajta, hogy te így látod önmagad (remélem, hogy nem)


a lényeg az, hogy keress párt, ne csak várd, hogy majd rádtalál a szerelem. nem kell kétségbeesetten csinálni és nem kell, hogy minden áron csak kapcsolatot keress. ismerkedj, beszélgess emberekkel a már meglevő barátok között és idegenek között is. aztán akivel úgy tűnik, hogy meg van a szimpátia, azokkal próbálj meg komolyabb kapsolatot kialakítani és majd kiderül, hogy az ő személyiségével, az ő tulajdonságaival működik-e, vagy sem. egy kapcsolat nem attól működik, vagy nem működik, hogy neked milyenek a tulajdonságaid, hanem attól, hogy a kettőtök tulajdonságai együtt hogy működnek és milyen helyzeteket szülnek, amiket hogyan tudtok közösen kezelni.


ahogy az első írta, ne mások megerősítését keresd, hanem a párodat!

2015. dec. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!