Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A TI barátnőitek esetében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A TI barátnőitek esetében, ismerve az Ő személyiségét, ha ugyanez történne veletek, mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés

Találkoztam a barátnőmmel a városban, és érkezésekor volt nála egy idomtalan csokor nárcisz. Kérdeztem, honnan szalajtotta, azt mondta, az anyjától van. Aztán hazamentünk hozzá, és az anyja kérdezte mi az? Nárcisz?

Kérdeztem tőle, mégis honnan van a virág!? Azt mondta, valójában egy nénikétől vette egy aluljáróban, akit megsajnált, mert nyomorult volt.

Kérdeztem, minek hazudott!? Azt mondta azért, mert kínosnak érzi ezt a virággal jótékonykodást.



2016. ápr. 9. 12:21
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Te nem fogod fel?

Nem a barátommal beszélsz, hanem velem.

2016. ápr. 9. 12:51
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

"Találkoztam a barátnőmmel a városban,"


Lebuksz troll.

2016. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Ha nem hiszed el, hát ez van. :D Attól még én vagyok a lány a történetben, és az van, amit írtam, és nem az érdekel mit magyaráztok bele, hanem, hogy ti hinnétek-e a barátnőiteknek. Van-e ennyire bizalmi viszony, és ennyire hűségesnek érzitek-e, hogy ez nem jelentene problémát.

De pl. te 40%-os, legalább megválaszoltad, nem, te nem hinnéd el neki, ha épp lenne barátnőd.

2016. ápr. 9. 12:54
 14/23 Titusztitusz ***** válasza:
Pl. azt, hogy az illető hölgyet minden bizonnyal nem az őszinteségéért szokás szeretni...Úgyhogy az ilyesmi viselkedésére nyugodtan számíthatol majd a jövőben is mindig...
2016. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll. XD A barátom szemszögéből írtam meg azt, amit csináltam, ennyi. Na elegem van belőled, 40%-os. :D
2016. ápr. 9. 12:56
 16/23 A kérdező kommentje:
Titusztitusz felpontozva, aláírom.
2016. ápr. 9. 12:56
 17/23 anonim ***** válasza:

#15


Ez a sztori elég gagyi így, hogy más nevében írsz ki kérdést...

2016. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy elhitte a barátod,én személy szerint nem hinném el.Elsőre is megmondhattad volna.Ilyen hülyeségekkel is el lehet rontani a bizalmat.
2016. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...Már teljesen össze vagyok zavarodva...(Amúgy köszi a bókot a helyes meglátásomért...)Most akkor te nő vagy, vagy mi? Eddig férfinek gondoltalak...Meg mintha a kérdés is erre utalt volna...Jól összazavartad itt a népeket ahogy elnézem...
2016. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Hogy lehettek ennyire istentelenül kretének? A lány a barátja nevében írta ki, hogy valósághűbb válaszokat kapjon.


Egyébként nem hinném el, mert hazugsággal nyitott. Az igazság pedig nem lett volna kínos.


24/F

2016. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!