Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A TI barátnőitek esetében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A TI barátnőitek esetében, ismerve az Ő személyiségét, ha ugyanez történne veletek, mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés

Találkoztam a barátnőmmel a városban, és érkezésekor volt nála egy idomtalan csokor nárcisz. Kérdeztem, honnan szalajtotta, azt mondta, az anyjától van. Aztán hazamentünk hozzá, és az anyja kérdezte mi az? Nárcisz?

Kérdeztem tőle, mégis honnan van a virág!? Azt mondta, valójában egy nénikétől vette egy aluljáróban, akit megsajnált, mert nyomorult volt.

Kérdeztem, minek hazudott!? Azt mondta azért, mert kínosnak érzi ezt a virággal jótékonykodást.



2016. ápr. 9. 12:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Valami nagyon sántit a dologban...
2016. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Valóságban valami kemény csávó adta neki. A leendő utódod, vagy csak a szexualitásban helyettesed? Majd elválik.
2016. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Fogadjunk, hogy nem is nárcisz volt!
2016. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Valójában, én vagyok a lány, és ez igaz. Barátom nevében írtam a kérdést.

És az érdekel, ki milyen viszonyban van a barátnőjével, elhinné-e neki.

Nekem elhitte, és amúgy így kerek a történet, ahogy írtam.

2016. ápr. 9. 12:31
 5/23 A kérdező kommentje:
Szóval nem sántít semmi, nem kemény csávótól van, hanem idős nénitől, és nárcisz volt.
2016. ápr. 9. 12:32
 6/23 anonim ***** válasza:
Elhinném.
2016. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

#5


Hidd csak ezt... Bizonyíték persze nincs rá. Abdul örülni fog, hogy ilyen naív vagy.

2016. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem nárcisz volt, tőlem kaptad őket!
2016. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
AZ Abdulos válaszolóhoz látom nem jut el a lényeg. :D
2016. ápr. 9. 12:34
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

#9


Nagyon birka vagy. Lebukott az elsős kamuval, utána kamuzott egy másodikat ami automatiusan igaz? Te meg el is hiszed? :D Te vagy az a birka akinek be lehet adni, hogy a meztelen csávó a szekrényben csak azért volt ott, mert a szekrényeitek oda-vissza szekrények és ő otthon épp meztelenül akart benyúlni a ruháiért és átesett a dimenzióportálon?


Bégess csak barikám.

2016. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!