Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti mennyire beszélitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyire beszélitek ki a pasitokat a barátnőitek előtt? Tudnak befolyásolni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogyha ismerkedtek egy pasival, akkor mennyire beszélitek ki őt a barátnőitek fele. Pl. kértek-e tőlük tanácsot, véleményt, hogy érdemes lenne-e megpróbálnotok vele, jóképű-e vagy hasonlókat. Továbbá az érdekelne még, hogy barátnőitek tanácsára szakítanátok-e egy férfivel? Csak azért, mert ők úgy gondolják, hogy a férfi bunkó, nem hozzátok való, nincs jövőtök, stb. Mennyire vagytok a barátnők által befolyásolhatóak? Szerintetek a legtöbb nőt tényleg a barátnőik irányítják?
2015. aug. 12. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem szoktam másoknak részletesen kibeszélni a magánéletem és nem tudnak befolyásolni.

(De szigorú vagyok ma... :D)

2015. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy már felnőttem és tudok önállóan döntést hozni. Természetesen egy nagyobb problémát átbeszélek másokkal (pl. szakításhoz is vezethető problémák, de nem a szakítás maga), ha annak érzem szükségét, de a döntés az enyém pro és kontra vélemények mellett. Ilyen dologban, hogy tetszik-e valaki, nem adok mások véleményére, sose csekkoltattam le egy srácot se.
2015. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Még több választ várnék. Jöhetnek sorban. Őzikének kösz!
2015. aug. 12. 21:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos én többnyire csak a rosszat mondom el minden pasiról, és ezért egyik barátnőm se látja át kapcsolataimat, így nagyon rossz tanácsokat adnak, de szerencsére nem hallgatok rájuk. :D Egyszerűen a rosszat muszáj kibeszélnem, a jót meg megtartom magamnak. 28N
2015. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem befolyásolnak a barátnők.
2015. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem végighallgatták az első randit nagy vonalakban.

Néha kérek véleményt, de őszintén? Soha nem fogadtam meg, ők se az enyémet.

Mindketten kikértük egymás véleményét: én azt mondtam, hogy nem az én típusom a párja, de egészségére.

Pont az egyik legjobb barátnőm mondta, hogy ronda, ennél találnék jobbat is... Ekkor eléggé csúnyán összevesztünk, mert akinek ilyen barátja van (lásd lentebb) és szerinte ebben minden oké, az ne akarja nekem megszabni ezt. Találkoztak véletlenül egyszer személyesen, akkor meg eléggé bunkó volt a barátnőm (!), mert neki nem szimpi. Jó, de én járok vele, nekem nagyon bejött/bejön.



Igeeen, én is azt tanácsoltam neki, hogy szakítson, de a barátja verte, megalázta mindenki előtt (pl "ja, már 2 éve rothadok emellett az idióta, b..zni nem tudó p.tsa mellett") és többször megerőszakolta :(

Mint mondtam: nem szakított vele, a pasi meg talált egy másik nőt és elköltözött tőle. Mai napig visszavárja -.-"


Szóval nem, nem az a befolyásolható típusok vagyunk.

2015. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak a legjobb barátnőmmel szoktam megbeszélni bizonyos dolgokat, kikérem a véleményét, de én döntök. Nem befolyásol, ő mit gondol, de "2 fej jobb az egynél" elven jól esik kiönteni a lelkem a barátnőmnek.

Viszont ha tetszik egy srác, max annyiban kérem ki a véleményét, hogy szerinte kölcsönös-e, hogy ő kívülállóként hogy látja.

2015. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem sok barátnőm van már, de amúgy simán megbeszélünk sok mindent, akár intim dolgokat is. A döntéseimben soha nem tudtak befolyásolni (még akkor sem, amikor kellett volna :D). Az meg főleg nem érdekel, hogy számukra jóképű-e a barátom.
2015. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2 barátnőm van, akiket mélyebben beavatok az életembe, s van tapasztalatuk. Azért szoktam tőlük tanácsot kérni, mert én általában nagyon könnyen beleélem magam valamibe, s ha alakulnak a dolgok a pasival, akkor hajlamos vagyok szemet hunyni a hibái felett, ami hosszabb távon biztosan gondot okoz. Ilyenkor egy racionális barátnő, aki ismer engem, a saját érdekemben is megmondja, hogy őt nem érdemes választanom, MERT...


Nem, nem ők irányítanak, sokszor nem hallgatok rájuk, és nem is úgy fogalmaznak, hogy NEM LEHET, MUSZÁJ, KELL stb, csak elmondják a véleményüket, és valljuk be, sokszor nem árt, ha van egy külső, elfogulatlan szemlélő, aki bizalmas tanácsot tud adni az érdekünkben :) Persze én döntök végső soron. Nem szakítanék egy pasival egy barátnőm tanácsára, és nem fejeznék be egy barátságot a pasim kedvéért. Egyik nem fontosabb a másiknál, inkább az egyensúly a lényeg.


21/L

2015. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a húgom a legjobb barátnőm,vele mindent megbeszélek. Teljesen más az ízlésünk férfiak terén,ezért régen nem szólunk bele egymás választásába,max ha valami übergáz fazonról van szó. Igen,kibeszélem vele a pasimat is,ha összekapunk jó valakinek kipanaszkodni magam,hogy aztán megkönnyebbüljek és levezessem a feszkót. Tanácsot azt ritkán szoktam kérni tőle,mert ha ad is,úgyse fogadom meg:D De persze véleményez mindent,sokszor helyreráz. Szerencsém van vele,mert mindig képes tükröt tartani elém és minden további nélkül leb.sz,ha valamiben én hibáztam. Azt nem mondanám,hogy befolyásol,de az tény,hogy sok olyan dologra ráébreszt,amit én magamtól nem veszek észre.
2015. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!