Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a baj velem? 19L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? 19L

Figyelt kérdés
Egyszerűen fèlek a szerelemtől vagy fogalmam sincs mitől...Nèha ùgy èrzem nem vàgyom semmire ès senkire! Voltak pàrkapcsolataim de semmi komoly, sok fiù udvarol nekem, ès jò èrzès de ùgy èrzem nekem ennyi elèg ès nem kell több! Azèrt lehet mert egyszerűen fèlek a csalòdàstòl, vagy mert nincs meg az a vonzalom vagy nem tudom...az igazsàg az, hogy nem voltam mèg fèrfival, tehàt szűz vagyok ès fèlek is ettől az egèsztől, legfőkèpp attòl, hogy nem leszek elèg jò valakinek...:/ nèha arra is gondolok, hogy meleg vagyok ès fogalmam sincs mi zajlik bennem? Eddig taszìtott ez az egèsz leszbikus dolog, ès hànyinger fogott el kèt nő làtvànyàtòl...de aztàn ez àtalakult ès izgat a dolog...De lehet egy nővel is ugyanezt èreznèm... Valaki èrzett màr ìgy? Vagy csak nem talàltam meg az igazit, vagy tènyleg ilyen fèlresikerült vagyok? 19L

#szerelem #párkapcsolat #leszbikus #félelem #önismeret #tutihogynemvagyoknormàlis :D #elkötelezettsèg
2016. febr. 14. 01:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy biszexuális vagy. Az is lehet, hogy egyszerűen még nem volt olyan srác aki komolyan megfogott volna.
2016. febr. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs baj veled. 23/F :(
2016. febr. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Blade Bone ***** válasza:
Annyira irritál, mikor valaki fordított ékezeteket rak. :/
2016. febr. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aszexuális vagy
2016. febr. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsò: bocsi, nem figyeltem :D

Amùgy köszönöm az eddigi vàlaszokat, kicsit megnyugodtam, hogy pàran (2en+az üzenetekben) normàlisnak tartanak!

2016. febr. 14. 01:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha még szűz vagy,akkor semmi nem biztos,mindenképpen fiúval kellene elveszítened,lehet ez amolyan útkeresés a részedről.

Dehogy vagy félresikerült,ne butáskodj:)

19 éves vagy,semmiről nem vagy lekésve hidd el,nyugi van.

Azt írod volt párkapcsolatod,de nem feküdtetek le,akkor inkább azt ne hívjuk annak.

Inkább azt kellene megtudnod,hogy miért nem tudtál megbízni eddig senkiben?

Illetve az önbecsüléseden,önbizalmadon javítani.

Fel a fejjel:)

2016. febr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De ha úgy érzed neked ennyi elég, akkor mi a probléma? :D

Viccet félretéve, önbizalomhiány az ami visszafog szerintem. Én is eléggé önbizalom hiányos vagyok, ebből fakad a szerencsétlenségem, ami miatt nem tudok kapcsolatot teremteni a női nemmel, ill azt érzem, hogy nem tudnék neki semmi pozitívumot nyújtani. De "hálistennek" még megbuzulni nem akartam. :D

Úgyhogy félig-meddig átérzem a problémádat.


24f

2016. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ugyanezt érzem én is ! mintha én irtam volna le.:) De a kiváncsiság lett urrá rajtam, és csak azért is kiprobáltam lánnyal, végül beleszerettem, és jártunk 2 honapot. Nagyon jo volt lánnyal a szex ! Igaz hogy pasival még csak pettingeltem, és én is szüz vagyok. És biszex vagyok rájöttem. Szerintem te is keress egy csajt eleinte csak a csokig menj el azis sokat elárul majd hogy mit érzel akkor. Ha tovább akarsz lépni, akkor vagy kiváncsi vagy, vagy biszex, talán leszbikus, vagy csak bizonytalan. Proba szerencse ! Viszont kapcsolat fiuval sokkal jobb mint lánnyal, a csajok sokkal ravaszabbak mint hinnéd. Tapasztalat.!:) 17/B/L
2016. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha voltak már párkapcsolataid, akkor az azt jelenti, hogy elég jó vagy/voltál nekik.

Nem vagy egyedül olyan, aki bizonytalan 19 évesen, nyugi.Az is lehet, hogy csak még nem jött el az, akibe beletudsz szeretni.

2016. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bìztatò ès megnyugtatò vàlaszokat! :)
2016. febr. 15. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!