Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok már szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok már szerelmes lenni? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam az, de akkor halálosan, azóta viszont nem megy. Olyan van, hogy megtetszik egy srác, viszonylag gyakran is, szimpatikus is, jól elvagyunk, stb, de egyszerűen semmit nem érzek iránta a kémián és egy kis szereteten kívül. És ez azért van, mert mindenkiben zavar valami. Már nem tudok olyan elvakult lenni, mint tizen pár évesen, már látom a hibáikat is. Természetesen én sem vagyok tökéletes, és nekem is vannak olyan szokásaim, amik biztosan idegesítenének valakit, nem is azért mondom ezt. De attól még ez a helyzet. Olyannal pedig nem tudok összejönni, de még csak lefeküdni sem, akibe nem vagyok belezúgva.


Min kellene változtatnom?


20/L


2016. febr. 6. 17:27
 1/5 RRR ***** válasza:

mert nagyot csalódtál

semmin,légy türelmes magaddal szemben

2016. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem volt még azóta olyan ember, akiért annyira odalettél volna, hogy a hibái is eltörpüljenek a szemedben. Ennyi. Nincs minden utcasarkon szerelem. Nem azért nem vagy szerelmes, mert a szemed előtt lebegnek a hibáik, hanem azért észleled a hibáikat, mert nem vagy szerelmes. Ne erőltesd, legyél nyitott a férfiak felé, és majd megtalálod a megfelelőt.
2016. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd lesz valaki aki turelmesebben all hozzad es ujra elhozza neked a szerelem erzeset..
2016. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem találkoztál még elbűvölő személyiségemmel Cica! :) Talán nem kéne lekúratni magad mindenkivel, és rád találna a szerelem. ;)
2016. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatomban írtam, hogy nem tudok csak úgy lefeküdni valakivel.
2016. febr. 6. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!