Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok hogyan érjem el hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan érjem el hogy a barátnőm szerelmes legyen belém? 19/F

Figyelt kérdés

Tetszek neki azzal nincs gond. Sokat beszélgetünk minden féléről, figyelmes vagyok vele, programokat is szerveztem neki de több mint egy hónap után sem szerelmes. Még sosem volt szerelmes és arra vár hogy az legyen. Hogy jöjjön valami igazán különleges érzés amit még sosem érzett. Nagyon bánt hogy mindent meg tettem és így is azt mondja hogy lehet sosem lesz szerelmes belém később sem.

Mit tegyek én szeretem! :(



2016. febr. 4. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A szerelem érzése vagy jön, vagy nem, ezt nem lehet kierőszakolni.


Pl. páromnak előttem volt kb 6 barátnője (előttem egy 3 évig tartó volt), egyikbe se volt szerelmes, és jöttem én, és belém szeretett, szinte azonnal. Kiválthatta ezt a személyiségem, a külsőm együtt.


Szerintem légy türelmes, majd kialakul nála. Hagyj időt neki.

2016. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit vegyél visszább. Komolyan mondom. Egyből hiányozni fog neki a törődésed aztán többre értékel.
2016. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! Megfontolom amiket írtatok.
2016. febr. 4. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!