Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy szerelmes vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy szerelmes vagyok? Vagy csak nagyon erős a szeretet?

Figyelt kérdés
Elég nehéz helyzetben vagyok.A legjobb barátomról van szó.Akinek most kapcsolata van és úgy érzem már nem a régi.Én tudom,hogy nagyon szeretem,szeretetből.Mégsem keresem..Pedig már megbeszéltük a dolgokat,bocsánatot kért tőlem amiért nem volt olyan barát amilyennek lennie kellett volna.De szerintem nem tudja,hogy nekem nem is ezzel van a bajom.Hanem,hogy elbizonytalanodtam az érzéseimmel kapcsolatban.Nem keresem mert tudom,hogy nem tudna úgy szeretni ahogy én őt.De az se biztos,hogy én úgy szeretem.Ajj nem tudom mi van.Azt tudom,hogy szörnyű érzés nem keresni és félek,hogy elvesztem.Mégsem bírom rávenni magam plusz azt is várom,hogy picit többször keressen.Mit gondoltok?Írhatok részleteket privátban is.
2016. febr. 5. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen,jó lenne ha egy kicsit pontosítanád.:)
2016. febr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!