Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Velem van a baj, hogy kellemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy kellemetlenül érzem magam, hogy a párom mindenre meghív? Nálatok ez hogy megy?

Figyelt kérdés

Tudom, furcsa kérdés, és manapság, főleg itt gyakorin nagyon megy ez a sztereotipikus duma, hogy a nők csak a pénzre mennek.

Előző párommal ha bármi közös programunk volt, mindent úgy fizettünk, hogy ki-ki a maga részét. Jól esett volna, ha néha meghív, nem is a pénz miatt, hanem maga a gesztus, de így volt belém rögződve, ez a természetes.

Most pár hónapja új párom van, és nagyrészt Ő fizet mielőtt lehetőségem lenne rá (étterem, ital, bármi).

Nyilván jól esik a gesztus, de annyira rosszul érzem magam tőle, mintha lehúznám. Mondtam már ezt neki, és csak nevetett rajta, hogy egyáltalán nincs így, és ne aggódjak ezen.

Én vagyok teljesen hülye?


2016. febr. 11. 00:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy 23 éves lány vagyok
2016. febr. 11. 00:18
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy igazi úriember a barátod.

Viszont van ennek a dolognak egy árnyoldala is,ha túl sokat költ rád,érezheted úgy,tartozol neki.

Ha túl sok mindent kapsz tőle,azzal "magához láncolhat" szinte.

Nem gondolnám ezt egyébként,csak megjegyeztem.

Ha ennyire hajthatatlan az ember,hiába szólsz neki,esetleg kedveskedhetsz neki valami ajándékkal,ajándékokkal néha.

Gondolok itt főként olyanra,amiről tudod, szeretné, vágyik rá.

Nem csak a nők szeretik a figyelmességet.

Kicsit vicces,miket fejtegetek, meg mit hogyan tehetnél...?

Miközben nem erről kéne szólnia,és amúgy is,valószínűleg 2 olyan emberről van szó, akik szeretik egymást.

2016. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben inkább örűlnék,de ha nagyon zavar akkor beszéld meg vele,úgy hogy jó legyen.

Bár..szerintem,most még azért zavar mert nem rég vagytok együtt.

2016. febr. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem is azt mondanám, hogy zavar, csak nagyon lelkiismeretes ember vagyok, és még szokatlan is nekem :D
2016. febr. 11. 00:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa, már-már kellemetlen, hogy folyton ő fizet. Illetve az esetek többségében, mert ő a férfi... Igaz, én még otthon lakom, nincs saját keresetem, lehet, emiatt érzem kellemetlenül magam. Bár, ha lenne pénzem, akkor is zavarna, ha mindig a párom hívna meg. Próbálom viszonozni, amennyire tőlem telik, illetve fizetni a saját részemet, ha engedi. :) Szerencsésnek mondhatjuk magunkat, hogy ilyen úriemberekkel van dolgunk, ettől függetlenül bármennyire is jóleső, egyáltalán nem elvárás, illetve természetesnek vett gesztus.
2016. febr. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
veled van a baj
2016. febr. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hasonló szituációban engem is zavarna, egyrészt úgy érezném, hogy tartozom neki.

Másrészt ha valami miatt mégis szakításra kerülne a sor, nem szívesen hallgatnám, hogy mennyit költött rám. Persze nem mindenki ilyen gyökér.

2016. febr. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ő a férfi, ha felajánlja, hogy fizet akkor hagyd neki.

Nem tartozol neki, nem te kérted arra, hogy fizessen.

L21

2016. febr. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nálunk ez oda-vissza ment. Ha meghívott étterembe akkor én is viszont. Ha ő hívott el ő fizetet, ha én hívtam meg, én fizettem.


De másképp is lehet viszonozni: főzhetsz vacsit neki, szervezhetsz programot stb.

Viszonozni lehet a dolgot és akkor elméletben egál van.


De ez kb haverok között is így megy, hogyha meghívnak egy italra vagy bárhova, akkor ha legközelebb megyek viszek nekik sört, vagy sütök sütit nekik. Esetleg hozok rágcsát. Mondjuk nálunk ez természetes. Ha meghívnak elfogadom és máshogy viszonozom. Pl gyűjtök aprót dartsra, vagy csócsóra :D (abból sosem elég)

2016. febr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!