Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatban hogy jut idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban hogy jut idő mindenre?

Figyelt kérdés
összejöttem egy pasival,neten ismerkedtünk meg,elég nagy a távolság így csak kéthetente,max hetente tudunk találkozni,ilyenkor a hétvégét együtt töltjük, a baj csak az hogy úgy érzem ez a kevés idő semmire sem elég,általában ilyenkor ki sem szállunk az ágyból csak szexelünk,és tudom hogy ez az én hibám is mert ha ő leáll mindig én kezdem újra, de annyira hiányzik a hét közben hogy olyankor nagyon kívánom,nekem ő volt az első, úgyhogy lehet azért kívánom ennyire most még a szexet mert újdonság,másrészről viszont úgy érzem néha mintha csak összejönnénk szexelni aztán mindenki megy a maga dolgára,pedig én is szeretem és ő is engem,de nem volt még úgy hogy csak úgy elmegyünk kajálni vagy moziba, nem tudom meg e mondjam neki mert nem akarom hogy úgy jöjjön le hogy csak azt akarom hogy vigyen ide vagy oda és a pénzét költse rám..aki távkapcsolatban él,ti mit csináltok általában mikor találkoztok?és hogy bírjátok ki amíg nem találkoztok?

#szex #szerelem #tápcsolat
2014. máj. 29. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

nem kell neki panaszkodni, egyszerűen csak vesd fel, amikor együtt vagytok, hogy mi lenne este elmennénk moziba? vagy mi lenne, ha holnap délután azon a jó kis helyen pizzáznánk, amit már korábban néztünk?


én hétköznap munka után csináltam meg mindazt, amit amúgy hétvégére halasztottam volna, szóval így bírtam ki nélküle, plusz mi még skypoztunk. Ja már nem vagyunk együtt, de ez nem a távolság miatt van.

2014. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyából sehogy. Mondjuk ha szkájpoltok akkor ha te vagy ő elmész valahova pl:parkba akkor ott beszélhettek egymással mint ha ő is ott lenne, vagy nagyon sok képet kíszíts/készítsen és azt küldjétek egymásnak.

Hány kilométerre éltek egymástól?

Ui: Te is felhozhatod neki ha ott van, mondhatod neki:

Nem akarsz elmmeni moziba/étterembe?

Nem megyünk el moziba/étterembe?

2014. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*skypoltok
2014. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!