Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mi? Miért van ez, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? Miért van ez, mi történik velem ez?

Figyelt kérdés
A barátom,csináltatot magának tetkót.És már nem tudott venni rá krémet.Senkitől nem tudot adni neki pl körömvirág krémet,vagy bepantent.De elözö nap látott nálam pénzt,de azt még nem is magamra költöm,nondtam is,hogy kell majd az utra,hogy fel tudjak menni,dolgozni.De mivel neki,is elfogyot a pénze,már nem tudott venni.De bekellet mennem egy helyre ahol nyitva van a gyógyszertár hétvégén,hogy hozzak,mivel már mondtam neki ,hogy nincs pénzem,de csak ugy tudtam hozni,hogy anyukámtol kellet kérnem kölcsön,hogy kitudjuk fizetni,a bepantent,mert ezt akart,pedig jó rá a körömvirág is,és ha azt hoztam volna neki,nég megsértödne.Szoval anyaval kellet batyuval keresni gyógyszertárat ami nyitva van hét végén .És tegnap ,nég nekem a haverja ilyet szólt nejem,hogy köszönjük,hogy a barátját kisegitettem,baszus olyan rosszul eset,hogy egész éjel nem tudtan aludni,olyan kislelkizös vagyok.
2016. febr. 8. 07:29
 1/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

kislelkizős, nem unjàtok még, hogy a baràtoddal egymàs ellen irkàljàtok ki ezt a kérdést?

Amugy segîtsenek neki a haverjai, és a tetkòra Bepanthen kell, Bepanthen Plus a legjobb. Körömviràgkrém, hjajj...

Költekezzen akkor, amikor van rà keret.

2016. febr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez mekkora baromság már bocs...

Ne foglalkozz legközelebb az ilyennel csak köszönd meg a segítséget és jó napot

2016. febr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De még ö nevezi magát havernak.amikir én közelebb állok ,én vagyok a barátja is,meg a barátnöje is.De jo rá a köröm virágkrém,
2016. febr. 8. 07:41
 4/9 A kérdező kommentje:
Ilyen ember nem a haverja,aki igy viselkedik,még ilyeneket mondd nekem,mien egy balfax
2016. febr. 8. 07:55
 5/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Jò, akkor kenjétek a friss tetkòra a "köröm viràgkrémet"!!!!

Melyik tetovàlòművész mondta ezt?

Egy kicsit olvass màr utàna a Neten legalàbb!

Legyen màr fogalmad, mi zajlik a bőrben a tetovàlàs készìtésekor és közvetlen utàna és mire valò, mit csinàl a Bepanthen kenőcs.

Hülyeségeket beszélnek egyesek és meg vannak sértődve...

Kàr neked is valamit mondani...

A baràtod akkor tetovàltasson, ha van ràvalò, te meg ne beszélj marhasàgokat...

2016. febr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amugy a körövirág gyulladás csökentö
2016. febr. 8. 08:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Jobb ha tudod
2016. febr. 8. 08:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Basszus gyulladascsokkento de nem fertotlenit, jobb ha tudod... es nem is segiti a borfelulet gyogyulasat. Nem veletlenul ajanljak a Bepanthent.

Amugy meg mint elottem is irtak, megeritek a penzeteket. Az is gond hogy megvegyel egy kremet de tetko az kell, mi? Mi a francnak? Csinaltasson akkor, ha van ra penze, es ki tudod fizetni azt is amivel az utokezeles jar. Mennyi is egy doboz Bepanthen? Itt nalunk kb 5 euro tehat otthon max 1200-1500 forint lehet.

Ja, es tanulj meg normalisan kozpontozni meg ragozni (a helyesirast most ne emlitsuk mert nekem sincsen ekezetem, nem magyar a billneyuzet) mert ez igy total zagyva es erthetetlen, plane hogy mindenhova vesszot teszel, oda is ahova nem kell.

2016. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kezdjük,azzal,hogy nem én nekem lett tetkó.attol,pont kéne tudni aki ezzel foglalkozik,hogy tetivál emberi böre,hogy nen csak bepanten létezik a világon,ott van a termeszet,és ha calaki allergiás a bephanten összetevöire.Ne irjatok baromságot,attól még nem tetkoztam magamra,meg nem vagyok terkos,attól még lehetek okos,és tudhatom
2016. febr. 8. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!