Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most miért csinálja ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért csinálja ezt velem, hát nem látja, hogy ez mennyire rosszul esik nekem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom, aki iránt kicsit többet kezdtem el érezni, a nyáron el is mondtam ezt neki, de ő visszautasított, mondván nem akarja, hogy a barátságunk bánja ezt. Nagyon a padlón voltam, hetekig csak sírtam, nem is mentem el az ilyen baráti összejövetelekre, míg valahogy kezdtem összeszedni magam. Aztán karácsony előtt egyszer csak fölkeresett, és azt mondta, hogy azóta is csak rám tud gondolni, és bánja, hogy akkor nemet mondott, mi lenne, ha mégis megpróbálnánk? Bármennyire is örültem ennek, legszívesebben menten átöleltem volna, mégis nemet mondtam, márcsak büszkeségből is. Utána még párszor próbálkozott, és bármilyen nehéz is volt, mindig visszautasítottam, de nem is tudom miért. Utána megint visszazuhantam oda, ahol voltam. Viszont mostanában megint elkezdtem eljárni velük ide-oda, és ő meg folyton a szemem láttára flörtöl mindenféle csajokkal. És direkt előttem, én meg olyankor sírni tudnék, mert még mindig nem közömbös a számomra. A barátnőm, aki tud mindenről, azt mondta, hogy csak féltékennyé akar tenni, mert máskor, mikor nem vagyok ott, le se sz_arja a lányokat, sőt, volt, hogy ő küldött el egyet, aki rámászott. Ti mit gondoltok? Szerintetek is van még esély, és csak féltékennyé akar tenni?


Én 20 vagyok, ő 25 éves.


2016. febr. 7. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Buta voltál, ő meg továbblépett. Ha nemet mondtál többször is, mi a fenéért teperne tovább? Vagy mit vársz? Eljátszottad egymás után többször, hogy nem kell neked, hát viseld a következményeket. Ő tudomásul vette, mással próbálkozik, mégpedig maga nem te vagy a középpontban.
2016. febr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Istenem...tiszta dedó. És akkor ez így fog menni életetek végéig, egyszer te egyszer ő utasít vissza? Nehezedre esett volna igent mondani, mikor karácsonykor odament hozzád? Neked a saját büszkeséged fontosabb volt mint ő, hát akkor most edd meg amit főztél, és nézd, ahogy a többi lány lecsapja őt a kezedről. Basszus mit vártál, ha ő már többször könyörgött neked, hogy majd élete végéig rád fog várni?? Ha meg tényleg csak egy játék a részéről, hogy előtted flörtölget, akkor most rajtad a sor, hogy lépj, valószínűleg épp erre vár, hogy tudja, hogy fontos-e még neked, ha már kommunikációból mindketten megbuktatok.
2016. febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet tényleg azért csinálja, hogy féltékennyé tegyen, de előbb-utóbb fog találni valakit és továbblép ha köztetek nem változik a helyzet

értem, hogy visszautasított és megbántott régebben, de te is megtetted vele

többször is

tedd félre a büszkeséged és beszélj vele őszintén játszmák nélkül

ha még mindig érdekled, örülni fog neki (talán erre vár), ha meg nem, legalább tudod hogy te mindent megtettél és tovább tudsz lépni

de a leírásod alapján tényleg úgy tűnik, hogy direkt csinálja és csak féltékennyé akar tenni

2016. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
Ez egy kategóriát tévesztett kérdés, hiába vagytok mindketten 20+osok.
2016. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben félre kell tenni a büszkeséget.Te magad sem tudod,hogy miért hajtottad el és most emiatt a döntésed miatt vagy boldogtalan.Egy őszinte négyszemközti beszélgetésre lenne szükségetek,mindenki feltárhatná,hogy mit érez és ezáltal visszatalálhatnátok egymáshoz.

Nem kell lemondani semmiről,még nincs veszve semmi.

2016. febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12 eves agyszint
2016. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!