Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm félti tőlem a mobilját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm félti tőlem a mobilját, és ha neten látja, hogy üzenetet kapott, nem nézi meg, ha ott ülök mellette. Hülye vagyok, amiért rosszul esik?

Figyelt kérdés
Ültünk a fotelben, és viccből - AZ ORRA ELŐTT - megnyomtam a mobilján a kimenő hívások megtekintése gombot, mire kikapta a kezemből, én meg persze már nem viccből tényleg szerettem volna megnézni, de nem engedte. Pár héttel később mellette ültem, miközben felment a facebookjára, láttam, hogy jött 2 levele, kérdeztem, miért nem nézi meg, azt mondta, majd egyedül. Kértem, hogy egy kicsit mutassa meg az üzenőfalát, kíváncsi vagyok az ismerőseire (ez nem ilyen féltékenykedős duma akart lenni, de én nem vagyok fent ezen az oldalon, szóval a netes életéről, ismerőseiről sem tudok semmit, csak mindig látom, hogy nézegeti az üzenőfalát). Kicsit háborogni kezdtem, hogy miért, mi az, amit én nem láthatok, kikkel levelezik, mire az volt a válasz, hogy ez az ő magánügye, nem kell mindent tudjak. Értem én, hogy vannak, akik szeretik, ha van egy kis szabad terük, de én nem kaptam ki az ő kezéből a telefonomat, amikor elkezdte nyomogatni. Nem bizalmi kérdés volt ez, ő is viccből nézte meg a mobilomat, én is azt szerettem volna, viszont most már egy kicsit bizalmatlan vagyok ilyen téren. Szerinte eltúlzom a témát, de ez nekem tényleg rosszul esik. Ha az ember levelet kap, nyilván kíváncsi, ki mit írt, és egyből megnézi, nem? Szóval... Te mit gondolnál ilyen esetben?
2012. okt. 17. 23:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye. Mindenkinek rosszul esik, ha titkolnak előle valamit. Egy relationshipben nem szabadna lennie titkoknak. :(

Beszéld meg vele, szerintem.

2012. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%
Teljesen igazad van. A barátnőd nem hagyja, hogy megbízz benne. Én már rég megmondtam volna neki, hogy hagyjuk az egészet a pics@ba, és rúgtam volna kifele, hogy a lába nem éri a földet!
2012. okt. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, nekem sem véletlenül van lejelszavazva billentyűzáram...
2012. okt. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kérdést, de titka van. Hagyd el a francba, ha valakinek titkai vannak, akkor halálra van ítélve a kapcsolat. Ha nincs rejtegetnivalóm, nem reagálok ilyen hirtelen. Ha szimplán zavar, hogy megnézi valaki a dolgaimat, akkor szólok szépen hogy kérlek ne, mert zavar. De nem ugrok egyből... És ennyire nem rejtegetem a dolgaimat. :D Ha a párom lenyitná az üzenet fület, nem kapnék szívrohamot, pedig idegesít ha nézik a cuccaimat. Hagyd az ilyen nőt a francba, mutasd meg neki a kérdést.


N

2012. okt. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szarul esik, lehet, de szerintem is magánügy az ilyesmi, én se engedem a pasimnak, hogy belenézzen a telómba, pedig nincs semmi rejtegetnivalóm.

Amugy meg nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, lehet csak a barátnőivel levelezik, és persze mi másról, ha nem rólad...

2012. okt. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

ezekszerint én vagyok itt az egyetlen aki nem szereti ha más nézegeti a beszélgetését? én még akkor se néztem meg az üzimet ha anyám vagy bátyám ült mögöttem, mert irritál..


anno barátom feljött hozzám, az ágyamon volt egy mappa, az bankos-s papirjaimmal (netbank regisztráciohoz az adatok) meg ilyenek, erre elkezdte nézegetni, azt megkérdezte hogy mi az. én meg egyből rá szóltam hogy mégis kiengedte meg hogy megnézze? és még ő volt felháborodva hogy miért szólok rá....

2012. okt. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De már 3 éve együtt vagyunk, és nagyon szeretem meg ezen a hülyeségén kívül az ő irányából is érzem a szerelmet... Nem értem, mi lehet a baja, tényleg nem hagyja, hogy bízzak benne. De majd megint rá fogok kérdezni, nem szeretném, hogy hülyét csináljon belőlem ennyi idő után.
2012. okt. 17. 23:56
 8/23 A kérdező kommentje:
Én se akarnám, hogy elolvassa a levelezéseimet, de azért meg merném előtte nyitni a bejövő leveleimet...
2012. okt. 17. 23:58
 9/23 anonim ***** válasza:
Pontosan erről van szó. Ha valaki azt sem engedi, hogy lenyisd az üzenetek fület, annak vaj van a füle mögött... Én is gyűlölöm ha a személyes dolgaimat nézegeti a párom, mégsem akadnék ki, ha megnézné kikkel leveleztem, nem gondolom hogy előtte titkolnom kellene. És ha azon múlna a párom nyugalma, azt is megengedném hogy beleolvasson. Nehogy már valakinek fontosabb legyen a saját kis személyi szférája, mint a párkapcsolata. Aki azt mondja, ez tolakodás, annak nem olt még igazán komoly kapcsolata. Ha majd házasok lesztek, nem igazán fogtok titkolózni, nem is tudnátok, ezer és egy olyan alkalom lesz, amikor egymás ügyeit kell intéznetek. Ha nincs titkom, nem akadok ki. És meg lehet tartani a személyes kis dolgainkat is, az tévhit hogy ezzel megfojtanád a párodat. Elvégre nem ellenőrzöd állandóan. Csak felkeltett a kíváncsiságodat az, hogy milyen hirtelen reagál ilyen helyzetben. Ne is haragudjatok, de szerintem pasikkal levelezik, flörtölget. Különben miért ne merné megmutatni legalább a neveket? :)
2012. okt. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalataim alapján biztosra veszem, hogy sunnyog valamit.. Főleg, ha régebben nem volt ilyen. Sajnos elég esélyes, hogy félrekúr/készül félrekúrni.
2012. okt. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!