Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm félti tőlem a mobilját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm félti tőlem a mobilját, és ha neten látja, hogy üzenetet kapott, nem nézi meg, ha ott ülök mellette. Hülye vagyok, amiért rosszul esik?

Figyelt kérdés
Ültünk a fotelben, és viccből - AZ ORRA ELŐTT - megnyomtam a mobilján a kimenő hívások megtekintése gombot, mire kikapta a kezemből, én meg persze már nem viccből tényleg szerettem volna megnézni, de nem engedte. Pár héttel később mellette ültem, miközben felment a facebookjára, láttam, hogy jött 2 levele, kérdeztem, miért nem nézi meg, azt mondta, majd egyedül. Kértem, hogy egy kicsit mutassa meg az üzenőfalát, kíváncsi vagyok az ismerőseire (ez nem ilyen féltékenykedős duma akart lenni, de én nem vagyok fent ezen az oldalon, szóval a netes életéről, ismerőseiről sem tudok semmit, csak mindig látom, hogy nézegeti az üzenőfalát). Kicsit háborogni kezdtem, hogy miért, mi az, amit én nem láthatok, kikkel levelezik, mire az volt a válasz, hogy ez az ő magánügye, nem kell mindent tudjak. Értem én, hogy vannak, akik szeretik, ha van egy kis szabad terük, de én nem kaptam ki az ő kezéből a telefonomat, amikor elkezdte nyomogatni. Nem bizalmi kérdés volt ez, ő is viccből nézte meg a mobilomat, én is azt szerettem volna, viszont most már egy kicsit bizalmatlan vagyok ilyen téren. Szerinte eltúlzom a témát, de ez nekem tényleg rosszul esik. Ha az ember levelet kap, nyilván kíváncsi, ki mit írt, és egyből megnézi, nem? Szóval... Te mit gondolnál ilyen esetben?
2012. okt. 17. 23:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Elsőn besírtam :D


Amúgy meg nekem se jönne be ez a titkolózás, addig nem nyugodnék, ameddig nem beszéltünk róla.

2012. okt. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor ezek szerint mégsem vagyok pofátlan, amiért tudni szeretném, kikkel levelezget. Beszélek majd vele.
2012. okt. 18. 00:12
 13/23 anonim ***** válasza:

Teljes hozzáférésünk van egymás levelezéseihez, mégsem olvasgatjuk a másikét, ha valamit szeretnénk, megkérjük a másikat, hogy mutassa meg, vagy kérdezzük, hogy ezt és ezt megnézhetném-e (persze a válasz mindig igen).


Elég nagy az esély, hogy tényleg rosszban sántikál, mármint neked rossz...

2012. okt. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
67%
Ne sajnáld ezt a 3 évet! Ez sem volt őszinte. Később nagyobbat fogsz pofára esni! És bánni fogod, hogy nem léceltél le korábban. Ennyi időt elpazarolni egy ilyen nőre... kész röhej!
2012. okt. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

mit titkolhat?

és te mikor reagálnál hasonlóan?

tuti,hogy vagy flörtöl mással,vagy a másik pasijával,udvarlójával sunnyog.

mást nem szoktak titkolni,szégyellni.


az meg hiba,ha te nem vagy fent,és nem ellenőrzöd néha,mert elkanászodik.

meg persze a bikája is tudja,hogy nem vagy fent,és nyugodtan lájkolgatja,kommentálja a képeit,ezzel téged semmibe véve,megalázva nyilvánosan.

2012. okt. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Persze, fentkehetnék facebook-on, de akkor nyilván visszafogná magát, és csak annyit látnék, amennyit mutatni akarna, magyarán ugyanúgy hülyének tudna nézni. Szokták mondani, hogy felesleges izgulni, ha akar, úgyis megcsal. Na mindegy, meglátom akkor, mi lesz.
2012. okt. 18. 02:16
 17/23 anonim ***** válasza:

igen ez igaz.

de nem mindegy,hogy csak az érintettek tudják ezt,vagy az összes ismerőse,ne adj isten a te ismerőseid is ezen nevetnek.

szóval ha már szétaláz,akkor legalább ne nyilvánosan a fészen tegye.

2012. okt. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát haver, nem akarlak hergelni, vagy elkeseríteni, de sanszos, hogy csal, vagy csalni fog. Helyedben lépéseket tennék, azonnal.
2012. okt. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy pasi van a dologban! Én azért nem netezek a párom előtt, mert ott szoktunk beszélgetni a barátnőmmel olyan dolgokról, amiket mással nem szeretnék megosztani. Lehet, hogy éppen a barátomról. Viszont a telefon az más téma. Ott nemtudom mégis mit kéne titkolni.
2012. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Tényleg ilyen gyökér vagy, hogy ezért kidobod? Gratulálok. Ha meg akar csalni, úgyis megcsal. Te pedig bármilyen bizonyíték nélkül elkezded gyártani az elméleteket. Mégis mi közöd van a levelezéséhez? Az a probléma, hogy nem nyitotta meg előtted? Lehet magánjellegű dolgok voltak. Én még akkor se nyitnám meg a csajom előtt a leveleimet, ha nagyon fontos lenne, de mondjuk én nem is vagyok olyan bunkó, hogy amíg együtt vagyunk felmegyek fészbukozni. Az is biztos, hogy ezek után csak azért se mutatnám meg egyiket se. Ennyi bizalom sincs benned? Nem csodálom, hogy ha ultimátumot adsz, nem fog marasztalni.

28F

2012. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!