Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm félti tőlem a mobilját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm félti tőlem a mobilját, és ha neten látja, hogy üzenetet kapott, nem nézi meg, ha ott ülök mellette. Hülye vagyok, amiért rosszul esik?

Figyelt kérdés
Ültünk a fotelben, és viccből - AZ ORRA ELŐTT - megnyomtam a mobilján a kimenő hívások megtekintése gombot, mire kikapta a kezemből, én meg persze már nem viccből tényleg szerettem volna megnézni, de nem engedte. Pár héttel később mellette ültem, miközben felment a facebookjára, láttam, hogy jött 2 levele, kérdeztem, miért nem nézi meg, azt mondta, majd egyedül. Kértem, hogy egy kicsit mutassa meg az üzenőfalát, kíváncsi vagyok az ismerőseire (ez nem ilyen féltékenykedős duma akart lenni, de én nem vagyok fent ezen az oldalon, szóval a netes életéről, ismerőseiről sem tudok semmit, csak mindig látom, hogy nézegeti az üzenőfalát). Kicsit háborogni kezdtem, hogy miért, mi az, amit én nem láthatok, kikkel levelezik, mire az volt a válasz, hogy ez az ő magánügye, nem kell mindent tudjak. Értem én, hogy vannak, akik szeretik, ha van egy kis szabad terük, de én nem kaptam ki az ő kezéből a telefonomat, amikor elkezdte nyomogatni. Nem bizalmi kérdés volt ez, ő is viccből nézte meg a mobilomat, én is azt szerettem volna, viszont most már egy kicsit bizalmatlan vagyok ilyen téren. Szerinte eltúlzom a témát, de ez nekem tényleg rosszul esik. Ha az ember levelet kap, nyilván kíváncsi, ki mit írt, és egyből megnézi, nem? Szóval... Te mit gondolnál ilyen esetben?
2012. okt. 17. 23:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
voltam már olyan helyzetben mint te.mint kiderült vissza ment az exéhez.az üzenőfalán pedig szerelmes nyálas üzeneteket "őrizgetett".és megpróbálta kimagyarázni,esélytelen volt.akkor ért véget a kapcsolatunk mikor ez a tudomásomra került.
2012. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
20- as válaszoló: Ők valószínűleg tizenévesek, ezt is vedd figyelembe. Itt tuti, hogy pasi van, azért szoktak kiakadni.
2012. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"ott szoktunk beszélgetni a barátnőmmel olyan dolgokról, amiket mással nem szeretnék megosztani. Lehet, hogy éppen a barátomról"

Hát ez aztán nagyon gerinces dolog, hogy olyanokat fecsegsz a barátodról a barátnőiddel, amiket előtte nem mersz felvállalni, gratulálok..


Pont ez a probléma a nőkkel. Evolúciós rendellenesség, nem nőtt gerinc a hátukba..

2012. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!