Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki tartósan egyedül él,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tartósan egyedül él, hogyan bírja? Szeretné, hogy ez megváltozzon, vagy beletörődött?

Figyelt kérdés

Akik így vannak, mit várnak egy kapcsolattól? Mit tesznek azért, hogy találjanak magukhoz illő személyt?


Kort is írjatok, kíváncsi vagyok a nemek arányára is, és hogy kinél hogyan alakult így a dolog.

(Aki nem szeretné kiírni, írhat privátban is, a történet, és a körülmény az érdekes, ahogyan megélitek.)


2015. dec. 6. 10:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szimplán úgy vagyok vele, hogy baromira nem akarok kapcsolatot mert csak felidegesít az egész és vesztek az időmből. :D
2015. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

20L

(túl sok dolgon túl és már egy éve szabadlábon)

2015. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól bírom. Hogy is mondjam? Nem az van, hogy nem is akarok senkit, egyszerűen csak tisztában vagyok a jelenlegi lehetőségeimmel. Túl messze laknak tőlem azok, akikkel lehetne valami, társaságba nem igazán járok, hiszen elég nekem 1-2 komoly barát, max még néhány fő, de nincs sajtkukac a fenekemben, hogy akkor minden hétvébén gyerünk csajozni, meg piálni stb. Sosem voltam ilyen. Summa summarum: nem erőlködöm, mert minek? Megszoktam már, hogy ha túlságosan tenni szeretnék valamiért, akkor általában a másik beleszarik, vagy eleve meg sem adja az élet a lehetőséget, hogy legyen valakim. Írom ezt úgy, hogy már van tapasztalatom, volt pár barátnőm, de azok az egyetemi időszakomban voltak, amikor nagyobb városban laktam a tanulmányok miatt. Egyetem után csak néhány rövidebb kapcsolatom volt, nem alakult ki szerelem. Nem fogok erőlködni, elvagyok én magamban tökéletesen, nem hiányzik az azon való kattogás, hogy akkor most hova menjünk a partneremmel, kinek írkálhat a hátam mögött esetleg, meg ha nem hívom fel 3-4 óránként, akkor a fejemhez vágják, stb. A csodás dolgokkal is tisztában vagyok, jó érzés tartozni valakihez, meg érezni, hogy fontos vagyok neki, szeret, de nem mindenáron. Szóval majd adja magát. Én már túl sok áldozatot hoztam, hozzon most kicsit más is értem. :D
2015. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Hát, nincsenek szavak... Olyan részletességgel írtok, hogy döbbenetes látni ahogy az emberi életek pörögnek, és mindnyájan próbálunk az adott helyzetekből jót kihozni. Érezni a sorok mögött, hogy sok a csalódás, a megkeseredés, a magány, vagy másoknál még a kiszolgáltatottság is.


Néhány mondat alatt olyan ajtókat nyit ki egy-egy hozzászóló, hogy belelátni az emberi sorsokba, a tehetetlenségbe. Jellemző a beletörődés, és a magány. Többen a csalódások miatt már nem is próbálkoznak. Érezni a sorok mögött a reményt is, de látni a sok tapasztalatot, és frusztráltságot is.

2015. dec. 6. 14:39
 25/26 anonim ***** válasza:

Én nem törődtem bele, és nem elviselem/kibírom, hanem imádom! :)

2015 van, szerintem lassan ideje lenne számításba venni azt is, hogy nem mindenki akar minden áron párkapcsolatot...


24L

2015. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Megszoktam már. Özvegy vagyok, nevelem a fiam, dolgozok és ennyi az életem. Nem szeretnék kéthavonta új embert bemutatni neki, ráadásul randizni sem tudnék, most múlt 3 éves a gyerek, elég nehéz megoldani bármit is.
2015. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!