Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki tartósan egyedül él,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tartósan egyedül él, hogyan bírja? Szeretné, hogy ez megváltozzon, vagy beletörődött?

Figyelt kérdés

Akik így vannak, mit várnak egy kapcsolattól? Mit tesznek azért, hogy találjanak magukhoz illő személyt?


Kort is írjatok, kíváncsi vagyok a nemek arányára is, és hogy kinél hogyan alakult így a dolog.

(Aki nem szeretné kiírni, írhat privátban is, a történet, és a körülmény az érdekes, ahogyan megélitek.)


2015. dec. 6. 10:01
1 2 3
 1/26 Ati_74 ***** válasza:
100%
Szia, én három éve vagyok egyedül, ill. két gyerekemmel hármasban. Szerintem beletörődni is kell, vagy inkább elfogadni, de azért próbálkozni is. Szórakozóhelyen nem próbálkozom, inkább neten, de az eredmény... hagyjuk :) 41F
2015. dec. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Hát én már régóta így vagyok, de nem is teszek semmit azért, h ez megváltozzon. Egyetemre járok, tanulok, sorozatokat nézek, számítógépes stratégiai játékokat játszom, sportolok, utazgatok...hát szóval sok mindennel elfoglalom magam. Így direktbe nem keresek párt, hanem várom sült galambot, h a számba repüljön, külsőre végül is jól nézek ki, tapadt is már rám jó néhány lány, csak hát azok nekem nem jöttek be, de előbb utóbb csak jön egy olyan lány is aki pont az esetem, és akkor vele majd összejövök. Addig is én jól elvagyok egyedül is. Az tuti ,h én egy lány után se fogok teperni, egy fűszálat nem teszek keresztbe az ügy érdekében, ha valakinek bejövök, az majd úgyis közeledik hozzám, ha meg nem, hát akkor így jártam. Egyszer fordult elő, h tepertem egy lány után, jó nagy pofára esés lett a vége, az épp elég volt, h megtanuljam, h ilyet soha többé ne csináljak.
2015. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ja és 24/F
2015. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

1-es: megértem abszolút. :)

2-es: jó, hogy ezeket leírtad, viszont fura, hogy egy lány tekerjen érted. Én értem, hogy kifogtál egyet, aki elég lekezelően viselkedett, de azért fura lenne, hogy egy nő kezdeményezzen. Akkor hol marad a férfi a dologban? Az a te önérzetednek is jobb, ha te irányítasz. Szerintem csak egy nem megfelelő személyt fogtál ki, és nem volt kölcsönös a dolog, ennyi.

Én is egyedül vagyok, de nem várhatom el, hogy majd valaki becsönget.

2015. dec. 6. 10:30
 5/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ha kort és nemet kész akkor illene neked is kiírni.
2015. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Tessék: 37/F :) És te? :p
2015. dec. 6. 10:42
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt senkim, így nem tudom mi az ami hiányozhatna. Jól megvagyok egyedül, külvilágot jobban zavarja a dolog mint engem, de a véleményük nem érdekel.


Szabadidőmet otthon töltöm, nem vágyom el sehova, és ezt senkiért se adnám fel.


1 kezem is elég lenne, hogy meg tudjam számolni hányan viszonozták eddig az érdeklődésemet, és 100 kéz se lenne elég, hogy megszámoljam mennyi lánynál próbálkoztam.


Beláttam, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni.


26F

2015. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
26%
2# vagyok. Hát igen, végül én is pont olyan lekezelő lettem másokkal, mint amilyen az a lány volt velem. Azért nem teszek semmit, mert akadnak lányok, akik maguktól kezdeményeznek nálam, nekem csak várni kell, amíg lesz egy olyan aki pont az esetem. Nincs kedvem párkereséssel foglalkozni, van jobb dolgom is, meg amúgy sem vagyok kapcsolatfüggő, ha kell még évekig is elleszek egyedül, még egyszer nem fogok bizonytalan dologba energiát fektetni. Kényelmesen hátradőlök, és nyugodtan várom, h jöjjön egy lány, aki tetszik nekem, elvárom tőle,h ő kezdeményezzen, mert én vagyok a domináns fél, leszarom ,h sokan úgy gondolják, h a "férfinak kell kezdeményezni", én csak azért sem fogok, mert túl büszke vagyok ahhoz, hogy én bárkire is nyomuljak, majd ha ő megtette az első lépést akkor fogom magam, és átveszem az irányítást.
2015. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
8-as: érdekes dolog ez, de úgy látszik ez is egy út. Ezen az oldalon nagyon szeretnek megbélyegezni embereket azzal, hogy rásütik: "kapcsolatfüggő vagy". Ezt elég fura hallani, mert akkor ennyi erővel meg is lehetne fordítani, hogy valaki mondjuk egyedüllét-függő. :) Akkor ítéljünk el mindenkit, ne maradjon ki senki. (Ezt most nem rád mondom 8-as, nehogy félreértés legyen.)
2015. dec. 6. 10:54
 10/26 anonim ***** válasza:
Én 38F és szintén egyedül még.:)
2015. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!