Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én érzek így? Mit tegyek...

Csak én érzek így? Mit tegyek hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
Egész nap a szobámba kuksolok, tvzek gépezek, telefonozok vagy bármi. Lemenni nagyon nem akarok mert nincs kivel meg nagyon meleg van. A barátnőim sose érnek rá hogy lemenjünk vagy valami. Édesapám beteg, édesanyám alkoholista. Tényleg nincs kivel beszélgetnem és úgy érzem olyan egyedül vagyok. Mit tegyek hogy jobban érezzem magam? 14/l

#egyedül #szobába-minden-nap
2015. júl. 22. 23:55
 1/8 anonim válasza:
probálj meg új embereket megismerni, egy új dolgot csinálni amit nagyon szeretnél ha van rá lehetőséged...a szerelem nagyon szép dolog igaz erőltetve nem jön, de az biztosan jót tenne neked... ne ezt lássd a dolgokban.. tudom nagyon nehéz.de valahogy zökkenj ki abból a szürkeségből amibe vagy. sokat segít ha idősebb emberekkel beszélgetsz vagy verseket olvasol.
2015. júl. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írhatsz.:) Én is nagyon egyedül vagyok. :/

14/F

2015. júl. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj ki a házból egyél egy fagyit ülj le a padra nézelődj,légy nyitott az emberekre ismerkedj hidd el ha nem a 4 fal között vagy egész nap hanem a levegőn,sokkal jobban fogod érezni magad! ;)Ui:Nem tudom hol laksz de talán jobban fel fedezhetnéd a várost is.
2015. júl. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor még (vagy már) nincs annyira meleg, menj ki biciklivel. Vagy menj be egy bevásárlóközpontba, nézelődj, ott egyszerűen el lehet tölteni az időt :) Tanulj nyelvet. Segíts be a házimunkában. Nézz meg egy másik várost/kerületet. Olvass valami jó könyvet. Vagy írj rám :)
2015. júl. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok, koszonom szepen!:)
2015. júl. 23. 02:11
 6/8 anonim ***** válasza:
leszunk ori barik?:) 27/f
2015. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azok a "gondtalan" gyermekévek. Nekem ma 44,5 fokban kint kellett dolgozni ahol árnyék max 2 km-re volt. Ugyan lett volna kivel beszélgetnem de erőm nem nagyon volt hozzá. Nyugodtan gondolj arra hogy mindig van rosszabb! :-)
2015. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
írj ha gondolod:)
2015. júl. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!