Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen találtátok meg Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen találtátok meg Ti életetek párját?

Figyelt kérdés
Ez így elégé relatív. Ha már 5-6 éve együtt vagytok akor kérlek írjátok meg hány évesen jötetek össze.

2015. dec. 3. 13:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
19. Ennek már lassan 12 éve.
2015. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
26 évesen ismertem meg a férjemet, ennek most már 5 éve. Ő akkor 28 volt.
2015. dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én egyetértek a #4-es válaszolóval,pontosan ezt látom én is magam körül.Akik fiatalon megállapodtak,40 éves korukra 90% eséllyel elválnak,vagy ha nem,akkor csalják egymást,de legalábbis félrekacsintanak.A szüleim is pont így jártak.Vannak kivételek,de az ritka.

Ezzel szemben azok,akik fiatalon engednek a korukban természetes ösztöneiknek és kitapasztalják,hogy milyen társ lenne a megfelelő nekik & kibulizzák magukat,40 évesen nem fogják úgy érezni,hogy kimaradt a fiatalság az életükből.Például én az első szerelmemnél azt hittem,hogy ő a nagy Ő.De így utólag,több kapcsolat után már látom,hogy egyáltalán nem is illettünk össze,de 16 évesen még fogalmam sem volt arról,hogy milyen társam legyen,hisz még magamat sem ismertem.Épp ezért nem fogom elkapkodni a párválasztást és 25 éves koromig semmiképp sem szeretnék megállapodni,csak most vagyok fiatal.Biztos vannak olyanok is,akiknek sosem lesz igényük a "kiélésre" és soha nem is volt,de ők nem tudják,mit hagynak ki:D

2015. dec. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!