Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen, és hol találtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen, és hol találtátok meg életetek szerelmét?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
nemvolt még ilyen:D
2011. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre egy olyan öreg tudna válaszolni, aki épp a halálán van.
2011. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy férjetek /feleségetek, élettársatok..
2011. okt. 2. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:
17 évesen találtam rá, a szomszéd falúban. Azóta is fülig szerelmes vagyok a kis Kawasakimba:D 18F
2011. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16 évesen találtam meg....el is vesztette,sajnos sosem leszünk újra együtt :) Azóta már benőtt a fejem lágya,az övé még nem sajnos,ezért már nem kéne :) Azért nagyon szép emlékeim vannak róla:PPPP
2011. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen...és én speciel viccesen. :D


Metalzenei újságíró vagyok, és idén februárban egy zenekarral interjúztam éppen a koncertjük után...aztán pár nap múlva az énekes szólt, hogy a szólógitárosuk fel akar venni engem msn-re, nem mert odajönni...:D Felvett, msn + telefon 2 hónapig, mert 300 km-re vagyunk egymástól (még). Aztán áprilisban találkoztunk először, de már amikor leszálltam a vonatról, és megláttam a peronon,akkor tudtam hogy ő életem szerelme. :)) Azóta együtt vagyunk, és mindennél jobban szeretjük egymást. :)))

Jövőre költözünk össze, ha lediplomáztam. :)


22N

2011. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13 évesen a Balaton parton. Nem voltunk/vagyunk/leszünk együtt, de mai napig szeretem őt. (volt már barátom azóta... rájöttem, hogy őt nem szeretem)16 éves vagyok most, lány.
2011. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
MOST, veled! 76/f
2011. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!