Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen találtátok meg Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen találtátok meg Ti életetek párját?

Figyelt kérdés
Ez így elégé relatív. Ha már 5-6 éve együtt vagytok akor kérlek írjátok meg hány évesen jötetek össze.

2015. dec. 3. 13:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Remélhetőleg 17 évesen.

Most 27 vagyok

2015. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy 26 évesen. Ezt meg majd az idő dönti el, de jelenleg így látjuk.
2015. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Még csak 2 és fél éve vagyunk együtt.

De már elejétől fogva érzem, hogy nekem ő az Igazi.

Teljesen más mint bármelyik más pasi és ha rajtam múlik, akkor ő marad életem végéig a párom. Ő is így gondolja, azt mondta csak akkor lenne vége a kapcsolatunknak, ha megcsalnám, de ez sose fog megtörténni.


20 évesen ismertem meg, ő 25 volt.

2015. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

A lehető legrosszabb dolog, ami történhet az ember magánéletében, ha túl fiatalon találja meg azt aki majd a házastársa lesz. Az esetek 99%-ban ilyenkor válás, közös lakás eladása, rosszabb esetben gyerek is van akik család nélkül nőnek fel, arról nem is beszélve, hogy gyerekesen sokkal nehezebb új társat találni.


Egyszerűen el kell fogadni a tényt, hogy az embernek ki kell élnie magát fiatal korában, továbbá a kor előrehaladtával fejlődik a személyiség, változik az ember. Apám azt mondta, hogy egy férfinak kb. 30 éves kora körül teljesen megváltozik a világszemlélete. Mondta, hogy ezt anno ő nem hitte el, de tényleg így lett. Így már nem biztos, hogy később is össze fognak illeni, akik fiatalon összeillettek.


A férfiaknak 30-35 éves korában a legjobb rátalálni a nagy Ő-re

A nőknél 25-30 évesen.

2015. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
26 éves voltam mikor összejöttünk, a férjem 23. Szeptemberben volt az 5. házassági évfordulónk és lassan 9 éve vagyunk együtt.
2015. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
15 évesen :) 5 éve vagyunk együtt :) Ő akkor 16 volt. L20
2015. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%
4#-nek nagyon igaza van
2015. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

#4

Ez csak kitaláció... vannak, akiknek ki kell élnie magát, vannak, akik az elsővel maradnak, mert már benne megtalálták az igazit. Mindkettőre ismerek példát.


Az, hogy ki kell élnie magát, csak kifogás.

2015. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%

#8


Azok akiket én ismerek és fiatalon megállapodtak, úgy kb. 20-ból 20-nak szétment a kapcsolata, és valamilyen szinten tönkre is ment az élete. Nyilván nem ismerek mindenkit, lehet hogy 100-ból van 1-2 akinek összejött így is, de nagyon-nagyon ritka a mai világban.

2015. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%
Én sem támogatom ezt a ki kell "élnie magát" szöveget, amennyiben azt jelenti, hogy úgy váltogatja a szexuális partnereit, mint más a fehérneműjét. Azt viszont tökéletesen elismerem, hogy érettebb személyiséggel teljesen máshogy áll az ember a kapcsolathoz és a házassághoz is, mint aki tizenévesen akar házasodni. Két személy még nagyon sokat változik, és lehet, hogy elmennek egymás mellett idővel. Egyet értek a 4-es válaszolóval. A férfi 30 éves kora körül érik meg általában (nem mindenki), nőként meg jobb kb 5 évig keresgélni a megfelelő társat, direkt nem használom a kiélni magát kifejezést. Mert ha rátalálsz az igazira tudod értékelni, megbecsülni, tisztelni. Nem vágysz már úgy arra, hogy körberajongjon a férfihad. :)
2015. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!