Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyedülállók! Jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók! Jelenlegi élethelyzetetekben mit gondoltok a szerelemről?

Figyelt kérdés

Milyen érzéseket, gondolatokat vált ki belőletek ez a szó, hogy szerelem?


Kort is írj. Ja és nemet is!


2015. okt. 26. 15:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Bizonytalanság, fájdalom és öröm váltakozása.


Nagyon sok mindent hozzádhat az emberhez, meg nagyon sokatel is vehet. Egyébként személyszerint szeretek szerelmes lenni. Valahogy hozzájárul az élet pezsgéséhez.


16/l

2015. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%

"Nagyon sok mindent hozzádhat az emberhez, meg nagyon sokatel is vehet. Egyébként személyszerint szeretek szerelmes lenni. Valahogy hozzájárul az élet pezsgéséhez."


Az ilyen dumák annyira hiteltelenek a 16 éves kiscsajok szájából, akinek semmi fogalmuk sincs az életről és az egész világuk egy hatalmas rózsaszín habostorta melyben semmiért nem kell megdolgozniuk.

2015. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miert kell minen tizenevest egy kalap alatt kezelni. Nekem nem adnak meg mindent a szuleim, megdolgozok mindenert. Van tapasztalatom a szerelenen, de meg szereznem kell, meg sok mindent nem tudok, de MOST jelenleg van egy velemenyem. Nagyon konnyu leszolni valakit ugy, hogy nem is mered, de nem hiszem, hogy megeri.
2015. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Miért várod el, hogy egy 16 éves dolgozzon agyba-főbe? Egyáltalán ez hogy függ össze? Több agya van, mint neked ember! Én 23 éves vagyok, nappalis vagyok, elvezetek egy háztartást (mosok,főzök, takarítok) és mellette dolgozok! Tudod mennyire kimerítő? Sokkal többet kell gürcölni, mint egy "átlag magyarnak", még sem siránkozok, mert van eredménye és én választottam. Még mielőtt leszólnál, hogy 23 évesen nincs élettapasztalatom! Egyik lány barátomnak nem voltak szülei (egyik alkoholista volt, az anyukája pedig elhagyta őket) és 16 éves korától dolgozott suli mellett... az más kérdés, hogy akitől csak tudhatott, kért segítséget és természetesen nem szegény ürgét fogott ki magának, de meg is értem...

Nem vagyok egyedülálló. De amíg az voltam, nem hittem a szerelemben, annyira felszínesnek éreztem. Soha nem figyeltem fel a férfiakra, egyszerűen nem érdekeltek, nem váltottak ki belőlem semmit, viszont rengeteg barátom volt (több szabadidővel rendelkeztem sokkal) :) Valahogy a szerelem nem váltott ki belőlem semmit. Max. egy felszínes érzéset, ami bizonytalan, semmi több. Mindig egy nyálas rózsaszín köd jutott az eszembe, aminek semmi értelmét nem láttam. Igazából szerintem a szerelem ideiglenes, pár hónapos, éves dolog, ez pedig átalakul majd szeretetté. Szóval nagyon ellenálló voltam, aztán nagyon nem jött össze :D Jött a barátom és azóta 5 éve együtt vagyunk :) Viszont ha ne adj Isten mi elkerülnénk egymástól, soha többet nem fognék bele másik ürgébe. Azért is nem akartam kapcsolatot, mert féltem, nem olyan lesz, mint amilyennek gondolom. Könnyű, nagy szerelem, mézes-mázos, habos-babos... :D Hát nem is ilyen lett... :) Nem hiszem, hogy lenne olyan férfi, akivel annyira összhangban lehetne élni és abszolút felszabadulnék :)

2015. okt. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utálom az egészet, sajnos az utóbbi időben folyon megtalál. Kínoz, szenvedek tőle, bár ne lennének érzéseim.
2015. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
16 évesen a felnőtt világot,munkát,a gyereknevelés témáját még nem ismertem , de sok szempontból bölcsebb voltam, mint mondjuk évekkel később, és rengeteg gondolatom volt a világrol. ekkor ismertem már életem legnagyobb szerelmét, egy évvel volt idősebb, akivel sztem ha leültél volna akkor beszélgetni , simán gonodlhattad volna 25-nek is... ennyit erről.attol, hogy neked uncsi volt a tinédzserkorod és később bontakoztál ki intellektuálisan, vannak koravén és érett gonodlkodásu emberek a világon.. azota már ismerem a felnőttek világát, a munkát és hallottam már gyereksirást, voltam 2-szer még szerelmes is , de soha senkivel nem tudtam olyan mélyen beszélgetni, mint 16 évesen az akkori 17 éves fiuval. pedig volt már 30 éves majdnem-szerelmem is, aki egy művelt, széleslátokörű mérnök és Phd hallgató.de vele se tudtam olyan dolgokrol beszélni, pedig majdnem kétszer annyi idős, mint a másik volt akkor. nem megyek mélyen bele, csak egy példa : annak a régi srácnak a szülei képzőművészek, 12 éves koromban láttam meg először egy művészeti táborban őt és a rajzait, 13 évesen olyan művészi értékű dolgokat csinált, mint sok más ember 25 évesen.. ezt komolyan igy gondolom,és a mai napig követem a magyar képzőművészeti életet. ennyit erről.
2015. dec. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!