Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden ferfiben benne van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ferfiben benne van az, hogy lecserelne a kedveset egy fiatal lanyra, amikor az megöregszik? Mindenhol erröl hallok, hogy elhagyjak a felesegeiket, mert szep, hamvas alanyt talaltak maguknak. Felek.

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 11:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
A Született feleségek-es kontextusban voltam kíváncsi a proli jelentésére. Én azt hittem, ez már régen elavult terminus... és ezért kérdeztem.
2015. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
5%

#11


Hát izé, nem tudom anno az összes proletárné nézte azt a vackot. Bár nekik készült a gagyi szexuális poénokkal (de nem azok csak ilyen bénázás ami nem vicces), a random kockahasú csávókkal meg az öregecskedő banya főszereplőkkel.

2015. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
És a turival mi a gond? :D Nekem pl. márkás ruháim vannak onnan fillérekért. És nem utálok dolgozni, sőt, már diákként is túlvállaltam magam. Szóval azért az önmagunk elhagyása meg a sorozatkedvelés/turizás nem függ össze. De érdekes gondolatmenet volt. Nálunk a családban pl. senki sem hagyta/hagyja el magát, pedig nem vagyunk jómódúak. Akik pedig így cselekszenek, azok valószínűleg otthonról hozott minta szerint viselkednek, amivel nem igazán lehet mit kezdeni.
2015. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
60%

Az egy dolog,h benne van a ferfiakban, de ha csak nem penzes szted meg is miert kene a hamvas, fiatal nőnek??? De ha penze van is, az ifju menyecske előbb-utóbb akkor is felre fog kufircolni egy korabelivel...szoval áltassátok csak magatokat nyugodtan idősödő ferfiak...


Ja és még a külső. A házas férfiak pont olyan lepattantak tudnak lenni mint a nők, pedig nekik még szülni se kellett. Pocakos, totyakos, kopasz...igazan vonzó mint ne mondjak. Ja es gyakran egy negyvenes ferfi mar fel labbal a sirban van.. :/

2015. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

#13


mi is járunk turia, nem a turin van a hangsúly - ezt elcsesztem az előbb - hanem az ottani viselkedésen. Az igazi proli az mint a vaddisznó cörtet a turiban, engem majdnem mindig fellöknek mikor bemegyünk, csak simán odaállok nézegetek... Aztán ezek az általam körlírt dagadt nők mint a vaddisznó-sereg nyomul és röfögve-visongva küzdenek mert a legjobb nekik jár. Mondjuk férfiként fain a turi mert nincs több, szóval ami tetszik az elhozom - csak hányok ettől a csürhétől ami ott van. Főleg a 300 ft/db napon. Akkor még a cigány hadtest is becsatlakozik.

2015. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
:D Én ilyet még nem láttam, bár nem is Magyarországon élek. De nyilván mindenhol van ilyen. Szóval olyasmire gondoltál, hogy valaki férjhez megy, és akkor már "van férjem, nem kell küzdenem"életmódot folytat? Mert abból van ám mindenhol, itt is, ott is, nekem is sok ismerősöm lett ilyen. Ő most csak és kizárólag anya, vagy feleség, v mindkettő, és olyan is van, aki alig tette ki azóta a lábát a házból. Ettől féltem én is, hogy a házasság egyet jelent-e vajon ezzel, de nem.
2015. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak azokban akik igazán soha nem szerették a feleségüket. Aki csak a felszínt látták, látják...nem magát a nőt...öregedve, összeaszalódva... Aki csak azt nézte fiatalon hogy milyen feszes,kemény a felesége őre, milyen hamvas az arca....aki csak eddig lát, az az idő múlásával könnyedén lecseréli az öregedő feleségét.... De aki ezen túl is..a külsőségeken túl is szereti, értékeli, tiszteli a partnerét..élete társát, az nem fog megijedni semmiféle öregedéstől, ránctól, lógó cicitől, melegítő ruhától...ugyanúgy fogja szeretni!!
2015. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
90%
Damien Hellfire! Amiket felsoroltál, hogy szerinted mik jellemeznek egy proli feleséget kb. minden 3. nőre ráillik, tehát hülyeségeket hordtál össze. Meg mi az hogy 40 körülinek lenni? Minden nő, aki 40 körül van, automatikusan proli lesz?: ) Vagy ellehet kerülni, hogy valaki 40 körüli legyen?:) Ennyi hülyeséget is csak te tudsz összehordani.
2015. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
49%

#18


hagyjál már békén more. Amúgy meg az hogy mindn 3.-ra illik a leírás nem az én szégyenem.

2015. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
De akkor milyen sorozatot nézhetünk, hogy ne legyünk prolik? :D Himym? :D
2015. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!