Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 40 éves férfihez túl fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves férfihez túl fiatal egy 29 éves nő? Túl nagy korkülönbség szerintetek? (amúgy a pasi 30-nak néz ki)

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt jól érzitek magatokat akkor kit érdekel a kora
2015. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi korkülönbséggel bőven működhet egy kapcsolat, de ti érzitek.

De ugyan hagyjuk már azt a marhaságot, hogy ki hány évesnek látszik! Hogy jön ez ide? Ne gyerekeskedjünk már, ha én 40 éves vagyok, de 20-nak látszom, attól ugyanúgy 40 éves vagyok és egy perccel sem fiatalabb.

2015. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Határon van. 40 évesen megtalálom a közös hangot ennyi idős nőkkel. De amikor a férfi 75 lesz, a nő csak 64, az már gyakran túl nagy különbség szerintem. Plusz ha gyerekeket akarnak, akkor azokat most rögtön kell kezdeni.
2015. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott, ahol mindkét fél érett, felnőtt ember, ennyi korkülönbség bőven belefér. Matekozni meg kár azon, hogy X év múlva ki mennyi lesz: a párok összecsiszolódnak egymással. Az évek száma pedig csak egy szám, ha hozzánk közelálló ember tölti be. Gyerekként a 40 évest is öregnek láttam, 30 felett meg azt nézem, hogy milyen jó bőr némelyik 40-es nő. :)
2015. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem sok.
2015. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a párommal hasonló felállásban vagyunk korkülönbséget illetően, csak én 26 vagyok, ő 37. :) 7 éve nagyon jól megvagyunk, most fogunk össze házasodni. Soha nem éreztem mentálisan azt a 11 évet.
2015. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már millió helyre írtam, így ide is :D 19/N voltam, mikor megismerkedtünk 35/F- el... Csak annyira jól sült el, hogy ez már 21/N és 37/F és még mindig szerelem, bár inkább szeretet és ragaszkodás van, némi összeköltözéssel és közös vállalkozással, no meg persze majd bébitervezéssel :) Az én párom is fiatalabbnak néz ki, én meg idősebbnek, no problem...
2015. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te mindenképpen fiatal vagy hozzá, mert ez a "harmincnak látszik" mentalitás a Twilight filmek színvonala, százéves vámpír, de csak 17-nek látszik, úgyhogy nincs semmi perverzió a dologban..

Egyébként pedig számomra nagy a korkülönbség, de azt feltételezem, egy 29 éves nő többnyire már el tudja dönteni, mi az, amit bevállal, és mi az, amit nem. A fiatalabb félnek is volt bőven ideje felnőni, és megismerni az igényeit.

2015. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!