Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden ferfiben benne van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ferfiben benne van az, hogy lecserelne a kedveset egy fiatal lanyra, amikor az megöregszik? Mindenhol erröl hallok, hogy elhagyjak a felesegeiket, mert szep, hamvas alanyt talaltak maguknak. Felek.

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 11:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ez elég gyakori mint ahogy az is, hogy sok 30 feletti nő teljesen elhagyja magát és már nem is próbál tetszeni a férjének mert úgyis ott van.
2015. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem meg csak azoknak fordul meg ilyen a fejében, akiknek eleve rossz a kapcsolata.

Az idő előrehaladtával senki sem fiatalodik. Tehát el kéne fogadni, hogy idősödünk és a bőrünk is öregedik ezzel együtt.


Bár, lehet, hogy egyes férfiaknál elég indok az elválásra csak annyi, hogy a nő felszed néhány kilót. De én erre azt mondom, hogy akkor az a férfi annyit is ér! Nekem ilyen férfi nem kell, aki elhagy csak azért, mert mondjuk meghíznék. Bár ez szerencsére nálam kizárt, mivel örökmozgó vagyok. :D


Egyébként ez az egész csak a férfi egoizmusnak tesz jó, azt hiszik, hogy azáltal, hogy fiatalabb a barátnőjük, ők sem öregednek! De ez Tévedés!! Csak ezt a férfi húságuktól nem látják!

2015. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
14%
Ott a pont az elsőnél!!! Meg kellene már érteni, hogy a férjnek is NŐ-re van szüksège nem anyára. Értem én, hogy egy két szülés után beletörődtök az anyaságba, de akkor is.
2015. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
Csak az olyan pasi teszi ezt meg,aki régebben is csak a külsőségekre ment.Meg aki szerelmes lesz újra.
2015. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos Jaguár elvtársnak igaza van, nagyon sok az olyan +30-as nő akik szándékosan rondítják magukat - szocreál frizurát vágatnak maguknak (AKAI óvónő frizura vagy öregtanár frizura), híznak egy ötvenest vagy efogynak egy húszast (egyik se jó), ronda öregbanyás ruhák, tipikus előnyugger életmód: grészklinika, született feleségek, barátok közt, valóvilág nézés, pártpolitika iránti vonzalom...
2015. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

Attól, h vki nézi a Született feleségeket, még nem biztos, h csúnya is, lol :)


Amúgy is már lecsengett..


Amúgy meg kérdező, azért hallasz ezekről, mert ezek körül van felverve a por, akik meg békében élnek, hallgatnak-és ezekből van a több.

2015. szept. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
4%

#6


Nem, csak kezdi már felvenni a proli feleség viselkedésmódot.

2015. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ti, férfiak azt mondjátok, hogy a nők 30 fölött se hagyják el magukat, akkor ezek szerint nekünk is lehet az az elvárás, hogy ti se hagyjátok el magatokat?
2015. szept. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Mit takar a proli feleség?
2015. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
41%

Amúgy Gyurcsány is megmondta: "az öregecskedő feleségeinket fiatalabbra cserélni - persze, hogy megérdemelné"


Proli feleség? Had ne kelljen elővennem a "prolik"-ról írt fogalmazásom :( De látom kellenei fog.


De nem veszem elő, azé se.


Na a proli feleség típusai


I-es főtípus: szocreál haj, valamely irányban szélsőséges testalkat, fodrászatba járás - bár szebb úgy se lesz, alkoholista-jómunkásember férj, üvöltés a gyerekekkel, pletykálás, gagyi sorozatok bambulása (grész, született f, CSI), mindenféle random fiatal csávóra nyáladzás, sorozat csak amiatt nézés - ŰŰűűű ez a mentalista hát húúú, jósműsorok nézése, horoszkópban hívés, 300000000 sütirecept őrzés, klasszikus főzés (proli ételek főleg, mint bableves, babgulyás, babfőzelék, sólet, lecsó, sárgaborsó, tészta, kolompérfőzelék.), 40 körülinek levés, sokat dolgozás, de azt utálás, ezeréves poénokat toló, nem viccesnek levés, boltban rinyálás, ha eladó hibázás, azért hőbörgés, panaszkönyvet kérés, akció lesés, bespájzolás, 10 ft árküöbözetért kilométereket menés, TURIBAN és szar kínaiban órákat ohóckodás, ratyi rajos divat szeretés VAGY öregasszonyruhák előre megvevés. Reménykedés, hogy majd egyszer lefogyás (kövérség esetén levé) és ruha mi jó levés 20 éve majd most is jó levés, ezért szekrényben őrzés.


Több dolog eszembe nem jutás, leírás gagyi levés, mindenki lepontozás, engem francba elküldés.

2015. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!