Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy nálam jóval kisebb lányba, a korrol annyit hogy én felnőtt vagyok ő pedig még gyerek. Szeret ő is engem,irogatunk mert otthonról nem engedik el,pláne nem hozzám. A szülei gátolják a kapcsolatunkat. Szerintetek várjak rá? Vagy szerezzem meg? Vagy mit? Tanácstalan vagyok!

2015. aug. 17. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
bővebb infó? korkülönbség? saját ház, lakás, fizetés bármi?
2015. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A korkülömbség sok! 15 év. Nekem van mindenem,saját lakás,autó,munka..
2015. aug. 17. 21:16
 3/14 anonim ***** válasza:
hát figyelj.. 12 év van a párom és köztem... külön költöztem a párommal 17 évesen... ha a csaj is akarja hát hajrá.. ha a csaj nem akarja hiába próbálkozol. 7 éves kapcsolat
2015. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A csajszi még kiskorú..
2015. aug. 17. 21:20
 5/14 A kérdező kommentje:
Suliba jár és egyebek,plussz a szülei 10000% hogy nem engednék hozzám.
2015. aug. 17. 21:22
 6/14 aladar12 ***** válasza:
hány évesek is vagytok?
2015. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mennyi akkor 13-14? Mert úgy nem kezdenék vele akkor. Azért valamennyire érett felfogásának lennie kéne, egyébként később bukta az egész. Még sokat változik.
2015. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2015. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy elítéljenek,de én 30-as vagyok ő pedig még tizenéves.. A gondolodása akár egy érett nőé!
2015. aug. 18. 02:47
 10/14 anonim ***** válasza:

Vazzeg egyikotoket sem ismerjunk igy nem lehet ertelmes valaszt adni, mindenki csak tippelget es leirja ami epp eszebe jut es ha egy kislanyt kepzel el meg egy "ven" phaszt, akkor durvasagokat fog irni, mert pedonak kepzel, ha meg vkinek van a kornyezeteben egy tulerett/felnottes de meg 18 alatti holgy, az meg tokre meg fog erteni es batorit.


En csak annyit mondok, amig kiskoru, vannak bizonyos torvenyek amik meg ot vedik es te jarhatsz porul. Ezert inkabb vigyazz.

Amint betolti a 18at azt csinaltok amit akartok.

2015. aug. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!