Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi kell neked ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell neked ahhoz, hogy szerelembe ess?

Figyelt kérdés
K/N írj.
2015. aug. 17. 01:03
 1/7 anonim válasza:
Nagyon nehéz megmondani... Van, hogy első látásra tudom, hogy ő más, van, hogy idővel, ahogy ismerem meg, belefurakszik a gondolataimba, és akkor jön a "jaj neeee" érzés :)
2015. aug. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:)

Varazslat :)

2015. aug. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ásnom kell egy Szerelem nevű gödröt. Innom kell némi alkoholt és egyensúlyozni kell a gödör szélén. Valószínű, nem megy sokáig és Szerelembe esem.
2015. aug. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hirtelen? Egy segg, egy arc, egy járás, egy illat, egy tekintet, egy nevetés.

Lassacskán? Értelem, humor, egy rigolya amit nehéz megérteni, varázslatos szemlélet, odaadás (ha szeretne valamit mutassa meg hogy minden más udvarlót eldob miattam ha kell és nem áll szóba semelyikkel)

2015. aug. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy olyan ferfi aki var ram Minden tekintetben akivel osszeillunk De nem vagyunk egyformak. Nalam a szerelem mindig idovel alakult ki es nem ugy mint a villam :)

18/L

2015. aug. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen válaszokat vársz? :-)

Nekem az kell, hogy olyan hatással legyen rám, mint senki más, és persze azt érezzem, hogy ez valami nagyon jó érzés, függetlenül minden körülménytől.

Persze vannak olyan dolgok, tulajdonságok, amik ezt gátolják, és az olyan emberek ezt sose fogják tudni elérni nálam.

2015. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az kell, hogy biztonságban érezzem magam. Hogy ismerjem a másikat, az összes gyengeségét, hogy ne kelljen attól rettegnem, hogy jaj, mi fog még kiderülni róla. Persze, fontos, hogy legyenek számomra vonzó tulajdonságai, olyanok, amiktől jól érzem magam a társaságában (intelligens, kedves, figyelmes, humoros, stb.), hiszen ha valakivel nincs meg a közös hullámhossz, akkor nem jönnek a pozitív érzések...

De emellett az is kell, hogy ismerjem a "sötét oldalt" is, különben falakat húzok, gátat szabok az érzéseimnek.

Kellek hozzá ÉN is: hogy merjek szeretni. Kell az is, hogy érezzem, hogy a másik is tud és akar szeretni.


Én nagyon féltem a szerelemtől, egészen addig, amíg nem jött valaki, aki megbizsergette az agyam és az érzékeim, és akit már elég jól ismertem ahhoz, hogy (érzelmi) biztonságban érezzem magam mellette.

2015. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!