Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kel tennem ahhoz hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kel tennem ahhoz hogy a csajom legyen?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik és ismerjük is egymást régen mlg olyanokat írt hogy szeretne megismerkedni velem.Csak neki jelenleg van barátja akit ismerek és haverkodunk is.egyszer már volt egy intim beszélgetésünk és utána pár nappal megírtam a barátomnak pár dolgot hogy szerinted mit tegyek hogy a csajom legyen? Ő visszakérdezte hogy te tényleg az X nek vagy a csaja y ? szóval ez még az intim beszélgetés elött volt csak akkor nem tudtam hogy van pasija elég is az hozzá hogy szart kavart. én az y nak bevallottam hogy nemtudtam hogy van pasija és végül is bejön nekem ez a szarkavarás után volt de akkor már 3 napja tudtam hogy van pasija. meg sikerült bezsélni hogy legyünk barátok és már igen jó barátok vagyunk hangüzenetet küld és egyéb, de én szeretném hogy még is lehet esély hogy ezek után valaha is a pasija lehessek ?

2015. aug. 14. 06:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz de meg kell várnod még szakítanak és ne kavarj be közéjük. És mikor sebezhető lessz te ott leszel melette.
2015. aug. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nemtom szinte minden nap összevesznek valamin de kibékülnek
2015. aug. 14. 07:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ki is békülnek akkor is a kapcsolatuk valamilyen szinten el indult a szakitás felé, valamelyikük megunya és tovább lép
2015. aug. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de közben barátkozzak is vele vagy csak akkor ha szakítanak?
2015. aug. 14. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne kavarj be nekik. akármennyire is tetszik a lány, tartsd tiszteletben, hogy van barátja. majd ha szakítanak, akkor közeledhetsz felé, de akkor is csak óvatosan, mert hamar kibukik, hogy a szakítást arra használod fel, hogy becserkészd. és ezt mi lányok ugye nem szeretjük. 22/L
2015. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!