Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A történetem 10 évvel ezelőtt kezdődött amikor megismertem a férjemet. Még nagyon fiatalok voltunk 19 és 20 évesek amikor összejöttünk. Nagyon szerettük egymást mindig, a kapcsolatunkban mindig volt valami varázslat. Mi voltunk mindenki számára a környezetünkben az álom házaspár. 2009--ben összeházasodtunk, és utána nem sokkal szerettünk volna babát, de sajnos eddig még nem sikerült. Volt egy méhenkívüli terhességem, amibe majdnem belehaltam tavaly nyáron, és lelkileg is megviselt nagyon. A tavalyi évben még volt egy tragédia az életemben, elveszítettem Édesanyámat. 63 éves volt és sajnos rákos volt. Azt vettem észre, hogy Édesanyukám halála után a férjem és köztem valami megváltozott, elkezdtünk eltávolodni egymástól. Nem beszélgettünk, nem tudtam megbeszélni vele a lelki fájdalmamat. Aztán szeptemberben megismertem egy pasit, akivel elkezdtünk beszélgetni, eleinte csak barátnak tartottam, mert meg tudtam vele beszélni a lelki problémáimat is, de aztán azt vettem észre, hogy közelebb kerültünk egymáshoz. Nem volt köztünk semmi, most sincs, de sokszor úgy éreztem, hogy inkább vele lennék. teljes érzelmi zűrzavart éltem át. Viszont sokszor veszem azt észre, hogy lepasszol engem, mindig más programja van, azt mondja fog írni, aztán elfelejti, és kezdem azt hinni, hogy ez csak egy álom volt egy illúzió amibe a lelki fájdalom súlya alatt belekapaszkodtam.


Mi a véleményetek? Mit kellene tennem? Ki kellene zárnom ezt a pasit az életemből végleg? Köszönöm a válaszokat!


2015. júl. 1. 12:24
 1/3 Fëlyne Banshee ***** válasza:

Nem szívesen írok én tanácsot, de láttam, hogy senki nem válaszolt még.

Én teljesen analfabéta vagyok ehhez és sokan mondták már, hogy borzalmasan látom a dolgokat, de azért megpróbálom leírni én mit tennék - a magam érzelmi gondjaival és depressziójával - hátha segítek.


Tehát a férjed nem fordított feléd elég figyelmet, amikor szükséged volt rá, ez a másik pasi pedig meghallgatott téged. Ez jól esett neked és tudtál könnyíteni a lelkeden. Azt gondolom, hogy ez a fickó meghallgatta a bajaidat, de utána már megunta, hogy - feltételezem - szinte csak lelki szemetes legyen. Nem tudom milyen volt a kapcsolatotok csak feltételezem. Aztán ő várt rád, hátha közelebb kerültök egymáshoz, de aztán ez nem történt meg és ezt is megunta. Most pedig már ő sem fordít feléd elég figyelmet.

Ha még szereted a férjed, talán próbálj meg vele szót váltani ezekről a dolgokról, hogy mi nyomja a lelked. A gyerek téma, anyukád halála... Nem úgy rohanás közben, hanem mondjuk egyik csendes estén, amit előre elterveztek. Rengeteg félreértést el lehet kerülni ha megvannak a megfelelő szavaitok és sokat könnyíthet a lelkeden. Azt mondanám, hogy erről a fickóról ne beszélj neki. Úgy sem történt semmi, és ha nem is fog, akkor nem kell felizgatni. El fogod felejteni te is.

Hogyha a férjeddel képzeled a továbbiakat, akkor tegyetek ketten érte, hogy jó legyen az életetek. Hallgassátok meg egymást.


Remélem érnek valamit a szavaim. :3

23/L

2015. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem állítsd be, hogy ne látsszon a neved.
2015. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már beállítottam, köszönöm az észrevételt!
2015. júl. 2. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!