Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik azok a tulajdonságok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a tulajdonságok, amik miatt szerinted nagyobb, vagy komoly esélyed van ahhoz, hogy beléd szeressen valaki?

Figyelt kérdés

Mik az erősségeid? A gyengeségeket hagyjuk, az úgyis kiderül hamar, most az erősségek érdekelnek.


Jöhetne az is, mennyi születésnapod volt eddig, és a "Hurrá, kukija van" vagy "Pechünkre, sunás lett" felkiáltás is a válasz végére. És ezzel jóccakát is!


2015. júl. 12. 01:12
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Megértő, toleráns, elfogadó, intelligens, kommunikatív, szexőrült.

N (kort meg 20 felett nem illik firtatni)


Ja, és van, aki a fentiek miatt (?) már belém szeretett. :)

2015. júl. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jól szopok

60/N


Jóccakát! :)

2015. júl. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen tulajdonságom. Ezt az is jól mutatja, hogy közelebb vagyok a 30 hoz mint a 20 hoz és még nem volt senkim!
2015. júl. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Humor, gyorsan kapcsolok, gördülékeny velem a beszélgetés, és rendes srácként is tudok "úgy" nézni, hogy beleborzongjon és kívánjon. Segít az arc is, de ehhez dekányi erőfeszítés sem kell és nincs sok okom emiatt verni a mellkasom, ez már csak mák.


27, és kihagynám amit a kérdésben felajánlottál jelzést, egyszerűen csak Férfi. :)

2015. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok negatív tulajdonságom van,amik által valamilyen szinten egyedi vagyok,mert sok mindenben kiütközik,és fura módon ebbe szeretnek bele a tagok :) Nem logikus. Önző vagyok,hiú,irányító,és még sorolhatnám.Örülök is ennek,mert nem tudnám elviselni ha nyáltenger lennék,és az egész életemet a jóság,szeretet hatná át,ez nem az én világom. 34/N
2015. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kicsi, vékony és törékeny vagyok, ami szerintem majdnem annyi embernek vonzó, mint amennyinek kifejezetten nem az:D Intelligens vagyok (bár sajnos művelt nem...), vannak céljaim, amikért teszek is. El lehet velem beszélgetni, nyitott vagyok mások iránt, érdekelnek az emberek. Talán a humorommal sincsen baj:)


24 és "Hurrá, sunás lett":PP (Anyu nagyon szeretett volna kislányt:D)

2015. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek jó tulajdonságaim, erősségeim.
2015. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gazdagság (29/F)
2015. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

van gerincem. Sok emberből hiányzik az egyenesség, inkább hazudoznak, kibeszélnek másokat..

Elfogadó vagyok, nem ítélkezem mások felett, elfogadom h ők olyanok amilyene.

Őszinte vagyok és néha vicces. Szeretem az állatokat. 21 éve élek emberként a föld nevű bolygón


"Pechünkre sunás lett... vagy mégsem??? Az ott egy kuki?? hurrá kukija van!!!!"

2015. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!