Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, komolyan ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, komolyan ilyenek vagytok? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt raniztam egy velem egykorú lánnyal, kedves, mosolygós, szimpatikus volt. Jót beszélgettünk, beültünk koktélozni majd sétáltunk utáni. Mindezt persze megelőzte egy pár napos levelezés.

A lényeg, hogy mindketten élveztük egymás társaságát és megbeszéltünk egy következő talit, vagyis hogy lesz ennek az egésznek folytatása.

Igen ám, de tegnap benyögte, hogy mégsem áll készen egy új kapcsolatra, mivel nem tudta lezárni a múltat és úgy fest lehet vissza is megy exéhez, aki amúgy a barátja, azok után is hogy megmondta nekem, hogy örült, hogy tudott vele szakítani 3 év után és nem hagyja többé megalázni magát (elvileg bántotta is a srác).

De mindez nem számít, valamit még érez iránta és inkább azt a barmot választja, mint engem aki megbecsülné és tisztelné..

Hogy lehet valaki ilyen h..lye? Ráadásul nem ez az első eset, hogy ilyen lányba botlok. Tényleg ez kell nektek, ez a vonzó a mai világban? Hogy nem baj ha bunkó, megaláz, de legalább rosszfiú és jól néz ki..? Hát gratulálok.


22/F


2015. júl. 23. 16:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
90%

#15


Akkor peched van, ennyi. Ha te ilyeneket fogsz ki, arról csak is te tehetsz. Zsák a foltját mindig megtalálja, ahogy szokták mondani! Gondolkodj el azon, hogy te milyen vagy, és utána ítéld el a másikat!

2015. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem érdekel mi az igazság, de ha erről lenne szó, akkor ahhoz is gyenge, hogy ezt a szemembe mondja, hogy nem kellek mégse.
2015. júl. 23. 17:42
 23/26 anonim ***** válasza:
21%
Minden lány ilyen, ha elég jól néz ki a pasi. Mindent eltűrnek neki, mert nem hiszik, hogy még egyszer találnának olyan jóképűt, mint ő.
2015. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Az ilyen nőkkel nem kell beszélni többet. Neked is van értékrended, önbecsülésed, nem érdemes eldobni egy olyanért, aki sz*rba se néz.


Ne legyél töltelék, ne legyél kis csicskás.


Egészséges önbecsülés és büszkeség kell, hogy az ilyen dolgokat a helyén tudja valaki kezelni.

2015. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
És én pont ilyen vagyok utolsó ;) senki se játszhat velem
2015. júl. 23. 21:08
 26/26 anonim ***** válasza:
Hát miért, te potenciális partnernek mutattad magad? Azaz megmondtad neki, mit szeretnél tőle? Mert ha nem, akkor nem tudhat róla, hogy te is egy opció volnál a számára.
2019. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!