Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, komolyan ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, komolyan ilyenek vagytok? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt raniztam egy velem egykorú lánnyal, kedves, mosolygós, szimpatikus volt. Jót beszélgettünk, beültünk koktélozni majd sétáltunk utáni. Mindezt persze megelőzte egy pár napos levelezés.

A lényeg, hogy mindketten élveztük egymás társaságát és megbeszéltünk egy következő talit, vagyis hogy lesz ennek az egésznek folytatása.

Igen ám, de tegnap benyögte, hogy mégsem áll készen egy új kapcsolatra, mivel nem tudta lezárni a múltat és úgy fest lehet vissza is megy exéhez, aki amúgy a barátja, azok után is hogy megmondta nekem, hogy örült, hogy tudott vele szakítani 3 év után és nem hagyja többé megalázni magát (elvileg bántotta is a srác).

De mindez nem számít, valamit még érez iránta és inkább azt a barmot választja, mint engem aki megbecsülné és tisztelné..

Hogy lehet valaki ilyen h..lye? Ráadásul nem ez az első eset, hogy ilyen lányba botlok. Tényleg ez kell nektek, ez a vonzó a mai világban? Hogy nem baj ha bunkó, megaláz, de legalább rosszfiú és jól néz ki..? Hát gratulálok.


22/F


2015. júl. 23. 16:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
39%
Elmondom, hogy tudsz bosszút állni: Mondd el ennek a másik srácnak, hogy veled randizgatott. :D
2015. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

Szívás.


Hagyd a francba, ne is beszélj vele többet. Előbb-utóbb keresni fog (tuti), azt a suttyót meg elfelejti végleg. Ez a jobbik eset, a rosszabbik, hogy visszamegy hozzá. Végül is ez sem rossz, mert az ilyen csajjal meg tényleg nem is érdemes foglalkozni.

Kérdés, hogy mikor majd újra felkeres, te mit fogsz róla gondolni és hogy érzed a dolgot. Megeshet vele, hogy két ló közé esik, és végül is ő jár a legszarabbul.

2015. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%

Vannak ilyen típusú lányok, de szerintem a többség egyáltalán nem ilyen, úgyhogy nem általánosíts! Azért, mert te ilyeneket fogtál ki, arról nem a többségi lányok tehetnek!


Én is ismerek egy csajt, aki képtelen volt otthagyni és elfelejteni az exét, aki a szeme láttára csalta meg.

Én meg pont az ellenkezője vagyok. Ha engem egy pasi megcsalna repülne, de azonnal!

Egy határozott nő megtudja mondani a tutit, egy határozatlan és befolyásolható személy, meg nem. A határozatlan szenvedni fog a saját h..eségéből is, plusz abból, hogy azt se tudja, hogy mit akar.

2015. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Á nem foglalkozom vele, meg is mondtam neki, hogy oké menj csak vissza, de hozzám többet ne gyere..


Isten ments, nem általánosítani akarok, de szörnyű hogy még így is rengeteg ilyen lány van. :/

2015. júl. 23. 16:46
 5/26 anonim ***** válasza:
11%

Arra nem gondoltál, hogy ez csak szöveg?

Semmi sem igaz, csak könnyebb volt neki így lerázni téged.

2015. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%

nem.


értsétek már meg, hogy nem *vagyunk* ilyenek, hanem *vannak* ilyen lányok is. ne foglalkozz vele, pár napig beszéltetek, nem hiszem hogy összetörte a szíved. lesz más

2015. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerelmes még és gyenge akaratú ez a lány, vagy valami miatt túlságosan függ az exétől, hagyd, úgysem tudnád lekötni a figyelmét. Nem a te dolgod megoldani. Találsz mást. Nem minden nő ilyen.
2015. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

többször mondta, hogy ez bonyolult, ez bonyolult..alapból fura, hogy barátja még az exe..nem azt mondom, hogy ez nem lehetséges, de nem ragadok le a múltban én pl..

mindketten mondtuk, hogy az őszinteség a legfontosabb, ha nem az igazat mondta akkor minden szempontból kudarc a lány

2015. júl. 23. 16:52
 9/26 A kérdező kommentje:
utolsó, te mondtad meg a frankót! :)
2015. júl. 23. 16:52
 10/26 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos vannak ilyen lányok, igen. Én is ilyen voltam. Ennek nagyon mély, tudattalan okai vannak, a gyerekkorunkban alakulnak ki a kötődési sémák, a szüleink által, és onnantól mindenki hajlamos azt választani, amit gyerekkorában átélt. Akkor is, ha az rossz neki! Mert ismerős, ezért biztonságosnak tűnik! Nekem például nagyon sok önismereti munkába telt, mire el tudtam fogadni, hogy egy kapcsolatban JÓL bánnak velem. Mert ez számomra ismeretlen volt, ezért ijesztő! Menekültem, ha valakitől kedvességet, törődést kaptam.

Mostanra sikerült változtatnom ezen, de sok évnyi kínlódás előzte meg.


Viszont, ha nem ez az első eset, hogy ilyen lányba botlasz, kérdező, akkor a te kapcsolati sémádban is hiba van, mert ezekhez a lányokhoz vonzódsz (tudattalanul). Van ilyen "megmentő" séma... aztán ha valakit sikerül megmenteni, akkor már nem is érdekes... ismerek ilyen férfiakat, amint kezd talpraállni a nő, azonnal kiszállnak és keresnek maguknak egy másik megmentendő szerencsétlent...

2015. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!