Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, komolyan ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, komolyan ilyenek vagytok? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt raniztam egy velem egykorú lánnyal, kedves, mosolygós, szimpatikus volt. Jót beszélgettünk, beültünk koktélozni majd sétáltunk utáni. Mindezt persze megelőzte egy pár napos levelezés.

A lényeg, hogy mindketten élveztük egymás társaságát és megbeszéltünk egy következő talit, vagyis hogy lesz ennek az egésznek folytatása.

Igen ám, de tegnap benyögte, hogy mégsem áll készen egy új kapcsolatra, mivel nem tudta lezárni a múltat és úgy fest lehet vissza is megy exéhez, aki amúgy a barátja, azok után is hogy megmondta nekem, hogy örült, hogy tudott vele szakítani 3 év után és nem hagyja többé megalázni magát (elvileg bántotta is a srác).

De mindez nem számít, valamit még érez iránta és inkább azt a barmot választja, mint engem aki megbecsülné és tisztelné..

Hogy lehet valaki ilyen h..lye? Ráadásul nem ez az első eset, hogy ilyen lányba botlok. Tényleg ez kell nektek, ez a vonzó a mai világban? Hogy nem baj ha bunkó, megaláz, de legalább rosszfiú és jól néz ki..? Hát gratulálok.


22/F


2015. júl. 23. 16:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem kell általánosítani. Igen vannak ilyen lányok,akiket akárhányszor megbántanak vagy megaláznak mindig visszamennek az exükhöz,mert hiába bántották őket,úgy vannak vele,hogy jobb egy barommal mint egyedül! Vagy pedig a másik lehetőség,hogy a férfinek(jelen esetben az exe valakinek) van egy új barátnője,de nem jönnek ki jól és hiányolja a férfi a volt barátnőjét. Találkozgatnak párszor,jól elvannak és a férfi mond 1-2szép szót a lánynak és máris irány az ágy..mert tényleg vannak ilyen lányok,akik nem veszik észre,hogy csak kihasználják őket! Sőt még örülnek is neki,ha valaki néha érdeklődik irántuk,és nem bánják hogy az a férfi hányszor okozott nekik bántalmat vagy hányszor sírtak miatta... Szóval igen sajnos vannak ilyen h..lyék. De szerinte, nem mindenki ilyen!

20/L

2015. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
52%
Az első párkapcsolataikat élő lányok/fiúk különösen hajlanak ilyesmire. Pár évet elpazarolnak, és tanulnak belőle. Aztán öntudatos, normális nők/férfiak lesznek nagyobb részükből, akik pontosan tudják, milyen egy egészséges párkapcsolat, és értékelni is tudják, mert már megtapasztalták a "sötét oldalt".. Semmi meglepő nincs benne. Tapasztalat útján tanul az ember. Majd találsz olyat, aki már túl van ezen a tapasztalaton. (Vagy akinek sosem volt még rossz kapcsolata, és emiatt a jó kapcsolatot is átlagosként értékeli.) A legtöbben csak a saját kárukon tanulnak, hiszik, hogy ők lesznek a kivétel. Aztán többnyire mégsem.
2015. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem ilyen vagyok, egyszerűen peches vagyok, hogy ilyen lányokkal áld meg a sors. Ettől függetlenül volt szerencsém sokkal értékesebb emberekkel is, kapcsolat is született belőlük, szóval nincs itt semmi ilyen probléma.
2015. júl. 23. 16:59
 14/26 A kérdező kommentje:
Mind mind jókat írtok, úgy látom ennek is megvan a magyarázata akkor.
2015. júl. 23. 17:00
 15/26 anonim ***** válasza:
11%

#3: "... de szerintem a többség egyáltalán nem ilyen..."

Nem-e? Minden nő a volt hapsija után szokott sóvárogni, főleg azok, akiket egy, nála szintekkel jobb férfi elhajított. Soha az életben nem találkoztam még az exhapsijaitól teljesen független nővel.

2015. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
26%
Ez mind csak kifogás kamu szöveg, csak lerázott egy szép mesével.
2015. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

A csajszi is kiírta a kérdést, 1 nappal és 1 órával előtted, bár az is lehet, hogy csak így próbálod elütni a nyári szünet unalmát :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2015. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
11%
nem kell álltalánosítani nem minden lány ilyen valóban nem kb 10ből 9 ilyen viccek vagytok :D:D jól mondta az öregem fiam sz@rba se vedd a nőket azzal többre mész mint ha kedves vagy velük!
2015. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
nem tudom ki ez a lány aki kirakta azt a kérdést, csak annyi a szépséghiba hogy mi tegnapelőtt találkoztunk először, ő meg azt írja mindenhova követte a srác :D
2015. júl. 23. 17:32
 20/26 anonim ***** válasza:

Az első válaszadó ötlete jó, én is ezt tenném: Mondd meg a másik srácnak hogy kavirnyált veled a csaj.

Egyébként szerintem úgy volt vele hogy mégse jössz be neki, ezért kitalált valami kamu szöveget.

2015. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!