Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hazudtam, de nem csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam, de nem csak a koráról és ideje bevallanom. Hogyan?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, ő pedig 30. 10 év korkülönbség van köztünk...Megismerkedtem Vele még januárban. Egyikünk sem kapcsolat céljából írt a másikkal, csak simán beszélgettünk. Hogy jobban megismerjük egymást, elkezdtünk találkozgatni, viszont ugye én a szüleimmel lakok és ezért be kell "jelentenem", h kivel megyek ki. Tudtam, h anyám nem fogja jó szemmel nézni, sőt tiltani is fogja a találkozgatást ha elmondom, h 10 év van köztünk, ezért 4 évet letagadtam a korából, gondolván, h "csak beszélgetünk, több úgysem lesz köztünk, hisz mit akarhat egy 30-as pasi egy 20 évestől", úgyhogy nem baj ha anyu nem tudja a valós korát. Persze pár hónap múlva ez az elméletem megdőlt... Mindketten vonzódni kezdtünk egymáshoz, nagyon jól érezzük magunkat egymással és az a 10 év abszolút nem vehető észre. Komolyodik köztünk kapcsolat, mivel már a családja pár tagja megismert és a nyárra néhány napos kirándulást tervez, szóval lassan-lassan be kell mutatnom őt. Nem tudom, h anyuméknál hogyan kezdjek bele, h nem is annyi idős amennyinek mondtam, hanem öregebb,mivel anyu már a 26 éves korra is húzta a száját, h szerinte idős hozzám... és van még valami... házas volt, de a felesége lelépett az akkori 4 hónapos lányukkal, szóval elvált és gyereke van... Jelenleg vizsgaidőszakom van, ezért most biztosan nem tervezek erről beszélni, esetleg utána... Ti hogyan kezdenétek ebbe bele?? Megőrülök ha esetleg tiltani fogják a kapcsolatot és ezt sajnos a szüleimből kinézem! Nagyon boldog vagyok vele, de ez a boldogságérzetem hamar elillan ha belegondolok abba, h a szüleim nem tudják róla a teljes igazságot és sokszor enyhe depresszióba kerülök, h nem oszthatom meg velük a boldogságomat... Könyörgöm, az oltogatásoktól kíméljetek, mert én is tudom, h már az elején őszintének kellett volna lennem.
2015. jún. 2. 10:28
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
küldjél képet és megbeszéljük.
2015. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!