Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hazudtam, de nem csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam, de nem csak a koráról és ideje bevallanom. Hogyan?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, ő pedig 30. 10 év korkülönbség van köztünk...Megismerkedtem Vele még januárban. Egyikünk sem kapcsolat céljából írt a másikkal, csak simán beszélgettünk. Hogy jobban megismerjük egymást, elkezdtünk találkozgatni, viszont ugye én a szüleimmel lakok és ezért be kell "jelentenem", h kivel megyek ki. Tudtam, h anyám nem fogja jó szemmel nézni, sőt tiltani is fogja a találkozgatást ha elmondom, h 10 év van köztünk, ezért 4 évet letagadtam a korából, gondolván, h "csak beszélgetünk, több úgysem lesz köztünk, hisz mit akarhat egy 30-as pasi egy 20 évestől", úgyhogy nem baj ha anyu nem tudja a valós korát. Persze pár hónap múlva ez az elméletem megdőlt... Mindketten vonzódni kezdtünk egymáshoz, nagyon jól érezzük magunkat egymással és az a 10 év abszolút nem vehető észre. Komolyodik köztünk kapcsolat, mivel már a családja pár tagja megismert és a nyárra néhány napos kirándulást tervez, szóval lassan-lassan be kell mutatnom őt. Nem tudom, h anyuméknál hogyan kezdjek bele, h nem is annyi idős amennyinek mondtam, hanem öregebb,mivel anyu már a 26 éves korra is húzta a száját, h szerinte idős hozzám... és van még valami... házas volt, de a felesége lelépett az akkori 4 hónapos lányukkal, szóval elvált és gyereke van... Jelenleg vizsgaidőszakom van, ezért most biztosan nem tervezek erről beszélni, esetleg utána... Ti hogyan kezdenétek ebbe bele?? Megőrülök ha esetleg tiltani fogják a kapcsolatot és ezt sajnos a szüleimből kinézem! Nagyon boldog vagyok vele, de ez a boldogságérzetem hamar elillan ha belegondolok abba, h a szüleim nem tudják róla a teljes igazságot és sokszor enyhe depresszióba kerülök, h nem oszthatom meg velük a boldogságomat... Könyörgöm, az oltogatásoktól kíméljetek, mert én is tudom, h már az elején őszintének kellett volna lennem.
2015. jún. 2. 10:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem értem,mi a gond a 10 év korkülönbséggel. Elmondod és kész. Ha valami nem tetszik nekik, akkor ők a retardáltak.
2015. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Csak tudod, hogy kezdjek bele? H: "Hé, anyu, sorry,de amúgy nem 26 éves, hanem 30!"? Eleve hazudtam, ráadásul azt sem tudják, h gyereke van... Sajnos anyumék nagyon konzervatívak, fontos nekik, h mások mit gondolnak és kerülni akarják, h a családról rosszakat mondjanak. Nekik "ciki" lenne, h a kis 20 éves lányuk egy elvált, gyerekes, 30 évessel szűrné össze a levet...
2015. jún. 2. 10:45
 3/21 anonim ***** válasza:
20 éves vagy nem gyerek, viszont még ők tartanak el... mondhatják azt, hogy akkor menjél. Én 20 évesen már eltartom magam, és levelezőt is lehet végezni... Szóval ha ő élete nagy párja és megéri csináld. De ha szeretnek ugyse küldenek el a szüleid, max haragudnak egy ideig.
2015. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tudom, h már nem vagyok gyerek, és egyszer egy veszekedés során ezt anyám szemébe meg is mondtam, de ha valamiben az életben elakadok, vagy segítségre van szükségem, akkor az első megjegyzése rögtön ez a mondat amit mondtam neki, h "Hisz már nem vagy gyerek... megtudod oldani...". Persze utána segít nekem, de akkor is fáj, h ezt így vissza kapom tőle...A levelezősön még csak gondolkodni sem tudok, mert az én szakomat levelezős formában nem lehet elvégezni, csak nyomós okok miatt, úgyhogy ez elvetve. Viszont eltudom képzelni, h annyira összeveszik velem ez miatt, h a fejemhez vág még olyat is, h nyugodtan hozzá is költözhetek. Ezt simán megmerném tenni, csak ugye még mi sem vagyunk olyan viszonyba a barátommal, sőt a szüleit sem ismerem még...
2015. jún. 2. 10:54
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudják, hogy ő ugyanaz, mint akit januárban megemlítettél? Mondtál róla többet is azóta?

Ha nem sztorizgattál róla mindenfélét, akkor nincs gond. Egyszerűen mutasd be, ő itt a barátom. Nem kell ecsetelni, hogy vele találkozgattál január óta. Ne emeld ki ezeket a dolgokat, gyerekét, egyebet, hagyd, hogy maguktól merüljenek fel a beszélgetés során. Mert fel fognak úgyis.

20 éves vagy, felnőtt nő. Attól még, hogy otthon élsz, nincs joguk beleszólni a párválasztásodba.


Tipp: a jövőben ezeket a "jelentéseket" szűkítsd le annyira, hogy "egy barátommal X helyről", vagy nevet behelyettesítve.

Az én szüleim is ilyenek (pedig én még idősebb is vagyok...), mivel otthon élek, feljogosítva érzik magukat, hogy beleszóljanak a dolgaimba. Én egyszer kerek-perec közöltem a dekivelhovamész kérdésekre, hogy igen, randim lesz, így hívják a srácot, ha majd ott tart a dolog, hogy többet kell róla tudniuk, akkor be fogom mutatni, addig az én dolgom.

Anyám vérig sértődött, de többet nem pedzegette a dolgot. Én meg szépen lassan el tudtam csepegtetni a lényeges infókat a páromról, hogy érezze, azért nincs kihagyva teljesen az életemből. :)

2015. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igazad van! :) Így kellett volna nekem is tenni, csak ha anyám rákérdezett volna a korára és én nem válaszolom meg, akkor megijed, h ki tduaj milyen 40-es pasi van a képben azért nem mondom el... :) Mind1. Most max érvelek azzal, h tudtam, h tiltani fogják, meg azt fogják gondolni, h csak ki fog használni és azért nem jelentettem be előre a valós korát... :)
2015. jún. 2. 11:01
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen, tudják azaz anyu tudja, h ugyan az, mert apu ilyenekbe nincs nagyon belevonva :) Ha elmegyünk valahova, akkor anyu megkérdezi, h hol voltunk, én elmondom neki, erre egy "jó" a válasz. Nem mutat egyéb érdeklődést,h mondjuk megkérdezné, h h érzem magam vele, h éreztük egymást stb..
2015. jún. 2. 11:06
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, mi ez a hülyeség itt a gyékán, hogy a 30 éves férfiakat idősek otthonába küldenétek?!

Semmi baj a korkülönbséggel, Te viszont 20 évesen lehetnél érettebb.

2015. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szerintem te nagyon elnézted a kérdést és félreérted a válaszokat... :) De szívesen várom a véleményedet, h miért is lennék éretlen? :)
2015. jún. 2. 11:12
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

miért kéne a korát megmondani egyáltalán?


Elmondod mit tanult, mit dolgozik, hol él... stb..nem értem, a születési évszám hogy jön ide. Nyilván, szülinapokkor kiderül, de az első 1-2 szülinapot nem feltétlenül kell családod körében ünnepelnie..

bemutatod, ha szimpi, akkor juhú, ha nem, dolgozni azon , hogy megkedveljék stb.

2015. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!