Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha hazudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha hazudtam neki arról, aki vagyok? Beszéljek vele vagy menjek el szó nélkül?

Figyelt kérdés

A nyarat külföldön töltöttem,a nagynénémnél,aki olyan,mint egy legjobb barátnő számomra.

Megismerkedtem egy sráccal és hazudtam neki...Azt hiszi,hogy egyetemista vagyok,de szeptembertől csak végzős leszek a gimiben.Kalandnak gondoltam,hogy legalább jól érezhetem magam valakivel,mert még sosem volt barátom se és ő olyan tökéletes pasinak tűnt,baromi jól nézett ki,volt stílusa,sportos volt és ő se akart semmi komolyat,nem az a típus volt.

De jó volt vele lenni,mert tapasztalt volt és bármiről tudtam beszélni vele.Folyton ajándékokat vett,fizette a vásárlásaimat és ha ezt szóba hoztam,akkor annyit mondott,hogy van elég pénze,ne foglalkozzak ezzel.

Tegnap viszont azt mondta,hogy szeret és nem akar csak úgy elengedni,talán maradhatnék itt,külföldön.

Ha egyetemista lennék,még meg is oldhatnám,de így,hogy ez lesz az utolsó évem a gimibe,lehetetlen.

Szeretem én is,de nem akarom,hogy csalódjon bennem...Hamarosan haza megyek és ha egy szó nélkül megyek el,soha többet nem látom.Bebeszélné magának,hogy nem szeretett soha és élné tobább az életét,mintha sose találkoztunk volna.

Nem tudom,hogy mi legyen...Azt is mondta,hogy a távkapcsolat sem zavarná,mert megtudná oldani,hogy gyakran találkozzunk,de nem tudja,hogy hazudtam neki,



2013. aug. 25. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát minek akartál felvágni?


most megszívtad

de a legjobb ha elé állsz és elmondod az igazat, vállald nyugodtan a felelősséget ha már hazudtál

2013. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Így jár az aki hazudozik össze-vissza.

Egyszer minden kiderül és jobb őszintének lenni, mint hogy később bevalld hogy hazudtál, vagy rosszabb esetben ki is derül.

2013. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előre is bocsánatot kérek, hogyha most a lelkedbe gázolok, de a szüleid lehettek nagy parasztok hogy nem tanítottak meg rá, hogy hazudni csúnya dolog, vagy pedig te sz_rtad le a szüleidet amikor tanítottak téged.
2013. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb mondod el neki az igazságot, annál jobb! És azt is mond el h Te mit érzel..innentől, már 'csak' imádkoznod kell, h megbocsásson neked...sztem ez nem akkora hazugság, amin ne tudná túltenni magát..de nem ismerem! Mondd el neki mindenképp!!! Szurkolok Nektek, mert ha igaz amit írtál aranyos történet lehet belőle :)
2013. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hazudjál egy még nagyobbat. Mondd hogy összekeverted a két szót. (már ha külföldi... :)
2013. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok és ha lelépnél, a helyében teljesen összeomlanék lelkileg, és jó fél év kéne, hogy minden visszamenjen a régibe. Persze, ahány fiú, annyiféle. Mindenképp tartanék vele kapcsolatot a helyedben, és megmondanám, hogy hazudtam, de azért, mert szerettem volna veled lenni, és mindig szeretnék kapcsolatot tartani veled, és el tudom képzelni, hogy kiköltözzek hozzád, stb. Ha szeret, meg fogja érteni, és akár el is látogat hozzád. De ez itt attól függ, hogy tényleg szeretnétek-e belemenni hosszú távú kapcsolatba, vagy csak nyári kalandnak gondoltátok az egészet. :) Amúgy melyik országban vagy/voltál, és milyen nemzetiségű a srác?
2013. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem ha megtudja, hogy hazudtál egyből hazaenged nyugodt szívvel
2013. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell túlreagálni,hogy plusz egy évvel idősebbnek mondta magát főleg ha nem gondolta komolyan!! lehet lepontozni de ez a véleményem.


Szerintem mindenképpen beszélj vele! Mond meg neki hogy te nem akartad becsapni,csak nem hitted,hogy komolyak a szándékai ..vagy valami ilyesmi : ) ezt már neked kell tudnod és ha szeret nem fog haragudni! Ha meg még is emiatt vesznétek össze akkor szépen haza mész úgy is és ott vagy hogy soha többet nem látod.

2013. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Egyszerűen azt hittem,hogyha megtudja,hogy gimnazista vagyok még,akkor nem fog velem foglalkozni.Ezért hazudtam.

Angliában vagyok,ő félig angol,félig francia.

2013. aug. 25. 13:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden kritika nélkül: Szerintem azonnal mond meg neki az igazat! Ha róla derülne ki hogy igazából felesége és két gyereke van akkor gondolom hogy össze lennél törve, de ne derüljön ki. Ilyenkor gondolj mindig Szerintem ugyan azt mondd el neki mint amit itt leírtál hogy laza valaminek gondoltad de fordult a helyzet és stb...
2013. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!