Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit tennétek a helyemben? Szerintetek mégis hanyaagoljam és ne beszéljek vele és ne találkozgassak vele?

Figyelt kérdés
Most meignt a szokásos..van egy srác tavaly februárban jártunk, szakitottunk 2 hét után én azóta szeretem mostanáig. azóta volt barátom nem is egy, és persze szerettem őket, de a szívem legmélyén még mindig azt az egyet szeretem. nevezzük balázsnak. májusban szakitottam a barátommal és találkozgattunk balázzsal és smároltunk meg nagyon szeretek vele lenni, rengeteget nevetünk, rengeteg közös emlékünk van, tényleg csak egy szó és már nevetünk meg rengeteg dolgot tudunk egymásról, gyakran találkozunk, sűrűn járunk egymáshoz is. és én júniusban elmondtam neki hogy szeretem de ő aztmondta hogy nem lehet köztünk semmi, meg tegnap is aztmondta mert 2 évvel idősebb ( én 13 L ő 15 F ) és nemakar 'kislánnyal' járni..de azt veszem ki a viselkedéséből hogy tetszem neki, meg látni is hogy érez irántam valamit ebben biztos vagyok , de ha szeret akkor tud rám várni és addig velem eggyütt lenni vagy nemtudom. és most azon vagyok hogy mivel már tavaly február óta szeretem meg mindne és azóta volt barátom nem is egy, és nemtudom kiverni a fejemből mégsem, azthiszem hogy örökre őt fogom szeretni és nagyon rossz..soha nem fog elmúlni ez a szerelem (?) annyira rossz sehogy nem megy az elfelejtés..azt akarja hogy legyünk barátok , mert irtam neki h ne beszéljünk, kerüljük egymást, mert nem tudok csak a barátja lenni meg ő is ugy viselkedik hogy mintha többet akarna és így soha sem fogom elfelejteni..
2013. júl. 27. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább barbizz.
2013. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kill yourself.
2013. júl. 27. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Hű, egy 13 éves, aki beszél angolul!! :-O
2013. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hű egy s**fej :O
2013. júl. 27. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
F***ság az egész, hagyd a francba.
2013. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!